PastShow all

پنجشنبه ۱۳۹۹/۲/۴ - ۱۷:۱۹
Background image

پیام اداره ملی ستندرد افغانستان به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹

اداره ملی ستندرد حلول ماه مبارك رمضان، بهار قرآن، ماه عبادت های عاشقانه و نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به تمامی ملت متدین افغانستان تبریك عرض میکند. خداوند به برکت این ماه پر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۷:۴۰
Background image

اداره ملی ستندرد در جریان قرنطین با رعایت تمامی توصیه ها صحی و بهداشتی فعالیت های خود را انجام میدهد.

پنجشنبه 
1399/28/حمل
اداره ملی ستندرد با توجه به تمامی راهنمایی ها و توصیه های بهداشتی سازمان جهانی صحت، وزارت صحت عامه کشور و حفظ ایمنی صحت کارمندان خود فعالیت های رسمی خود را ادامه. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱/۱ - ۰:۲۶
Background image

رهبری و کارمندان اداره ملی ستندرد حلول سال جدید 1399 خورشیدی را به همه ملت شریف، متدین و پر افتخار افغانستان از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارند.

از بارگاه ایزد متعال سال جدید را مملو از خوشی، سعادت، سلامتی و سربلندی هر یک از هموطنان عزیز ما همراه با صلح، آرمش، رفاه و ترقی برای میهن باستانی ما استدعا داریم. همچنان از کافه ملت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۳
Background image

مراسم دعا و ختم قرآن عظیم الشان در اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

به روز دوشنبه مؤرخ (27 حوت) 1398 مراسم ختم قرآن کریم در اداره ملی ستندرد از طرف کارمندان این اداره تدویر یافت. در این مراسم رهبری اداره ملی ستندرد، شماری از رؤسا و ده ها تن از کارمندان. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۶
Background image

خطر ابتلا به یروس کرونا را کاهش دهید !!

کرونا وایروس (کووید 19) چیست؟

خانواده بزرگی از ویروس ها هستند که هفتمین دره جدید آن در شهر ووهان چین پیدا شده است. مرکز شروع طغیان آن در بازار عمده فروش ماهی و غذا های دریایی در واهان. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۸
Background image

اداره ملی ستندرد در مورد دستآورد های و فعالیت های سال 1398 خود به ملت گزارش دهی نمود.

اداره ملی ستندرد به روز شنبه (24 حوت) 1398 در برنامه پاسخدهی دولت به ملت در مرکز رسانه های حکومت در مورد کارکرد ها و فعالیت های سال 1398 خود در حضور رسانه ها  گزارش دهی کرد.

دوکتور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۸
Background image

از هشتم مارچ روز جهانی زن در اداره ملی ستندرد تجلیل به عمل آمد.

به روز یکشنبه مؤرخ (18 حوت) 1398 در جریان یک محفل با شکوه از روز جهانی زن در اداره ملی ستندرد تجلیل به عمل آمد. در این محفل محترم خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، احسان. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۷
Background image

هیئت رهبری اداره ملی ستندرد روز جهانی زن (۸ مارچ) را به تمامی زنان قهرمان و فداکار افغان و جهان تبریک و تهنیت عرض میدارد.

هرچند موضوع خشونت علیه زنان یک موضوع جهانی بوده و تقریباً همه کشورهای جهان دامن گیر این پدیده است و ضرورت به مبارزه همه شمول در این راستا میباشد.

اداره ملی ستندرد این روز را یک فرصت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۶
Background image

هیئت نظارتی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از اداره ملی ستندرد بازدید به عمل آورد.

به تاریخ (14 حوت) 1398 هیئت از کمیسیون دسترسی به اطلاعات با آمریت آگاهی و ارتباط عامه اداره ملی ستندرد دیدار و گفتگو نمودند. هدف از این دیدار نظارت از روند تطبیق قانون دسترسی به اطلاعات. . .

Pagination