کیفیت گاز وارداتی و مشکلات تجاران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

Moasaq_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۵ - ۲۰:۱۶
کیفیت گاز وارداتی و مشکلات تجاران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پنجشنبه

(25 ثور) 1399

در مورد کیفیت گاز وارداتی در کشور و مشکلات تجار در بنادر بحث صورت گرفت در جلسه که به همین منظور در اداره ملی ستندرد دایر گردیده بود، خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی، احسان الله حیات رئیس ارزیابی مطابقت، مومن ضیایی رئیس اتحادیه تیل و گاز حیرتان، تجار و شماری از کارمندان تخنیکی این اداره در آن اشتراک ورزیده بودند.

در آغاز آقای ضیایی در مورد مشکلات تجار در جریان  واردات گاز در کشور یاد آوری نموده گفت اکثر اوقات مشکلات مربوط به کیفیت مواد مربوط شرکت خارجی میباشد که قیمت را کاهش میدهد. نامبرده مشکلات شان را در جریان وردات مواد در بندر حیرتان بیان کرد و خواستار آن شد تا در وقت وردات مواد غیر ستندرد این مواد از طرف مسؤلین مربوطه مسترد گردد، تا آنها در این بخش اجراآت خود را نمایند.

  در ادامه محترم خواجه جاوید صدیقی صحبت نموده گفت برای ما کیفیت و معیاری بودن مواد مهم است و در این بخش مسؤلیت داریم، تا از واردات بی کیفیت جلوگیری  کنیم. آقای صدیقی اضافه کرد که ما سعی میکنیم تا در جریان واردات مواد برای تجار سهولت ها را مهیا سازیم تا مشکلات آنها تا حد امکان حل گردد. به گفته او در بخش نمونه گیری دوباره مواد و مسترد شدن آن گام های عملی صورت خواهد گرفت.

در همین حال احسان جلالزی معاون اداری و مالی در رابطه به هم صدا بودن ادارات مربوطه و سکتور خصوصی و همآهنگی میان آنها تاکید کرده گفت پرداختن به مشکلات تجار و رسیده گی به آن مسؤلیت ماست.

به همین ترتیب احسان الله حیات رئیس ارزیابی مطابقت در قسمت کنترول کیفیت مواد در بنادر طبق اصول توسط شرکت قراردادی اطمینان داد و گفت بخاطر حل مشکلات تجار با ادارات ستندرد سایر کشورها و همچنان مسترد شدن مواد بی کیفیت صحبت خواهیم کرد.

در اخیر این جلسه فیصله شد که با ایجاد یک طرزالعمل به این مشکلات نقطه پایان گذاشته میشود.

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۹ - ۱۵:۱۳
Background image

جلسه هئیت رهبری اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

شنبه

29/3/1400

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تحت ریاست ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی این اداره و با اشتراک مشاورین، رؤسا و مسئولین بخش های مربوطه دایر گردید.

در نخست آقای زیارمل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۴:۴۸
Background image

دیدار شماری از مسئولین بخش های مختلف اداره امور ریاست ج.ا.ا با رئیس عمومی اداره ملی ستندرد.

شماری از مسئولین بخش های مربوطه اداره امور که در رآس آنها سید مجیب الله توران معاون عرایض و شکایات، عبدالبشیر حکیمی معین مالی و اداری و آمرین بخش های مختلف این اداره با ذبیح الله زیارمل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۳:۲۶
Background image

دیدار رئیس اجرائیوی بانک اسلامی افغانستان با رئیس عمومی اداره ملی ستندرد.

سید موسی کلیم الفلاحی رئیس اجرائیوی بانک اسلامی افغانستان با همراهی آمر توسعه تجارت این بانک با ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی اداره ملی ستندرد دیدار کرد.

در دیدار یاد شده رئیس اجرائیوی. . .

BACK TO NEWS

کیفیت گاز وارداتی و مشکلات تجاران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.