به سلسله فعالسازی لابراتوار ها اینک لابراتوار ساختمانی حیرتان کشور نیز از سوی اداره ملی ستندرد افتتاح گردید.

Moasaq_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۵
به سلسله فعالسازی لابراتوار ها اینک لابراتوار ساختمانی حیرتان کشور نیز از سوی اداره ملی ستندرد افتتاح گردید.

اداره ملی ستندرد به تاریخ (۲۳ جدی) 1398 طی مراسمی لابراتوار مواد ساختمانی بندر حیرتان را افتتاح کرد. مراسم افتتاحیه با حضور داشت خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی أداره ملی ستندرد و هیئت همراه شان با حضور داشت والی صاحب ولایت بلخ، رییس شورای ولایتی و رؤسای سکتوری افتتاح گردید.

معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد در رابطه به اهمیت لابراتوار های ساختمانی و نقش این لابراتوار ها در رشد اقتصاد کشور صحبت های همه جانبه نموده گفت اداره ملی ستندرد سعی مینماید تا از ورود مواد بی کیفیت در کشور جلوگیری بعمل آید.

وی افزود بعد از این لابراتوار متذکره از کیفیت مواد ساختمانی که وارد کشور میشود به سرعت و دقت کامل کنترول کیفیت میگردد.

والی صاحب ولایت بلخ از کارکرد ها و فعالیت های اداره ملی ستندر ابراز قدردانی نموده و از توجه جدی رهبری این اداره بخاطر کنترول کیفیت مواد امتعه واردتی ابراز سپاس نمود و به مسولین محلی این ولایت هدایت داد تا با این اداره هماهنگ بوده و جهت پیشبرد امورات این اداره به وجه احسن همکاری نمایند.

از سوی دیگر شماری از مسولین نهادها و شورای ولایتی این ولایت فعال سازی لابراتوار متذکره ابراز خرسندی نمودند و خواهان نظارت جدی مسولین این لابراتوار در بخش کنترول کیفیت مواد ساختمانی شدند.

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۲/۴ - ۱۷:۱۹
Background image

پیام اداره ملی ستندرد افغانستان به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹

اداره ملی ستندرد حلول ماه مبارك رمضان، بهار قرآن، ماه عبادت های عاشقانه و نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به تمامی ملت متدین افغانستان تبریك عرض میکند. خداوند به برکت این ماه پر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۷:۴۰
Background image

اداره ملی ستندرد در جریان قرنطین با رعایت تمامی توصیه ها صحی و بهداشتی فعالیت های خود را انجام میدهد.

پنجشنبه 
1399/28/حمل
اداره ملی ستندرد با توجه به تمامی راهنمایی ها و توصیه های بهداشتی سازمان جهانی صحت، وزارت صحت عامه کشور و حفظ ایمنی صحت کارمندان خود فعالیت های رسمی خود را ادامه. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱/۱ - ۰:۲۶
Background image

رهبری و کارمندان اداره ملی ستندرد حلول سال جدید 1399 خورشیدی را به همه ملت شریف، متدین و پر افتخار افغانستان از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارند.

از بارگاه ایزد متعال سال جدید را مملو از خوشی، سعادت، سلامتی و سربلندی هر یک از هموطنان عزیز ما همراه با صلح، آرمش، رفاه و ترقی برای میهن باستانی ما استدعا داریم. همچنان از کافه ملت. . .

BACK TO NEWS