اداره ملی ستندرد جلسه را جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوا دایر کرد.

Moasaq_admin
شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۷ - ۱۴:۱۷
اداره ملی ستندرد جلسه را جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوا دایر کرد.

به تاریخ (7 جدی) 1398جلسه جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوای شهر کابل با اشتراک احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی، احسان الله حیات رئیس ارزیابی مطابقت، مسؤلین اداره ملی حفاظت محیط زیست و نمایندگان شماری از تانک های تیل به ریاست خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد دایر گردید.

در این جلسه آقای صدیقی در مورد عوامل آلوده گی هوا بحث کرده و در مورد اقدامات عاجل مطابق به هدایت جلالتمآب رئیس جمهور در این عرصه گردید. نامبرده گفت تجار تیل مسؤل است، تا از فروش تیل بی کیفیت خود داری نماید، در غیر آن برخورد قانونی با ایشان صورت خواهد گرفت. معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد به لابراتوار های سیار وظیفه سپرد تا از تمامی تانک های تیل شهر کابل ارزیابی صورت گیرد. به گفته آقای صدیقی در یک طرح آماده شده در آینده های نزدیک از واردات تیل بی کیفیت در کشور جلوگیری میشود.

به همین اساس آقای احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی به تجار تیل کشور صدا زد تا در این بخش با ما همکاری نماید. موصوف گفت در این بخش جدی هستند و در صورت تخلف با اشخاص مسول رفتار قانونی صورت میگیرد.

در این مجلس شماری از مسولین تانک های تیل عوامل آلودگی آب و هوا را تنها تیل ندانسته بلکه مواد سوخت، زیاد بودن وسایط و بعضی عوامل دیگر اشاره نمودند که در آلوگی هوا تاثیر گذار میباشد

در اخیر جلسه تعهد شد تا با این معضله مشترکاً کار صورت گیرد و در مورد تیل نظارت جدی صورت گیرد.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۵
Background image

به سلسله فعالسازی لابراتوار ها اینک لابراتوار ساختمانی حیرتان کشور نیز از سوی اداره ملی ستندرد افتتاح گردید.

اداره ملی ستندرد به تاریخ (۲۳ جدی) 1398 طی مراسمی لابراتوار مواد ساختمانی بندر حیرتان را افتتاح کرد. مراسم افتتاحیه با حضور داشت خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی أداره ملی ستندرد و هیئت. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵
Background image

اداره ملی ستندرد لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات افتتاح کرد.

اداره ملی ستندرد روز دوشنبه به تاریخ (9 جدی) 1398 لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات با حضور داشت هیئت رهبری اداره ملی ستندرد، مقام های محلی این ولایت، ادارت ذیربط و رسانه. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۰
Background image

طرح قانون مترولوژی به جلسه کمیته قوانین کابینه ارائه شد.

چهارشنبه (25جدی) 1398

جلسه کمیته قوانین کابینه که به روز یکشنبه تاریخ (22 جدی) 1398 به ریاست استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری و رئیس کمیته قوانین برگزار شد. که در جلسه متذکره. . .

BACK TO NEWS