اداره ملی ستندرد جلسه را جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوا دایر کرد.

Moasaq_admin
شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۷ - ۱۴:۱۷
اداره ملی ستندرد جلسه را جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوا دایر کرد.

به تاریخ (7 جدی) 1398جلسه جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوای شهر کابل با اشتراک احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی، احسان الله حیات رئیس ارزیابی مطابقت، مسؤلین اداره ملی حفاظت محیط زیست و نمایندگان شماری از تانک های تیل به ریاست خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد دایر گردید.

در این جلسه آقای صدیقی در مورد عوامل آلوده گی هوا بحث کرده و در مورد اقدامات عاجل مطابق به هدایت جلالتمآب رئیس جمهور در این عرصه گردید. نامبرده گفت تجار تیل مسؤل است، تا از فروش تیل بی کیفیت خود داری نماید، در غیر آن برخورد قانونی با ایشان صورت خواهد گرفت. معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد به لابراتوار های سیار وظیفه سپرد تا از تمامی تانک های تیل شهر کابل ارزیابی صورت گیرد. به گفته آقای صدیقی در یک طرح آماده شده در آینده های نزدیک از واردات تیل بی کیفیت در کشور جلوگیری میشود.

به همین اساس آقای احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی به تجار تیل کشور صدا زد تا در این بخش با ما همکاری نماید. موصوف گفت در این بخش جدی هستند و در صورت تخلف با اشخاص مسول رفتار قانونی صورت میگیرد.

در این مجلس شماری از مسولین تانک های تیل عوامل آلودگی آب و هوا را تنها تیل ندانسته بلکه مواد سوخت، زیاد بودن وسایط و بعضی عوامل دیگر اشاره نمودند که در آلوگی هوا تاثیر گذار میباشد

در اخیر جلسه تعهد شد تا با این معضله مشترکاً کار صورت گیرد و در مورد تیل نظارت جدی صورت گیرد.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۱۰:۲۱
Background image

تفاهمنامه همکاری میان اداره ملی ستندرد و اتحادیه صادر کنندگان جلغوزه به امضأ رسید.

تفاهمنامه همکاری به منظور ایجاد و گسترش همکاری در راستای تطبیق، ترویج و توسعه ستندرد ملی جلغوزه، میان خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد و سخی الرحمن عابد رئیس اجرائیوی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۱۰:۲۳
Background image

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

سه شنبه 1399/سنبله/11 جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی این اداره دایر گردید. در جلسه که به همین منظور در دفتر معاونیت تخنیکی دایر گردیده بود؛. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۳ - ۸:۲۲
Background image

خوش آمد گویی مجدد کارمندان اداره ملی ستندرد برای معاون تخنیکی و رئیس مطابقت ارزیابی

مسؤلین و کارمندان اداره ملی ستندرد طی محفل با شکوه حضور مجدد محترم خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی و احسان الله حیات رئیس ارزیابی مطایقت اداره ملی ستندرد را به این اداره خوش آمدید گفته و. . .

BACK TO NEWS

اداره ملی ستندرد جلسه را جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوا دایر کرد.