اداره ملی ستندرد جلسه را جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوا دایر کرد.

Moasaq_admin
شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۷ - ۱۴:۱۷
اداره ملی ستندرد جلسه را جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوا دایر کرد.

به تاریخ (7 جدی) 1398جلسه جهت جلوگیری از آلوده گی آب و هوای شهر کابل با اشتراک احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی، احسان الله حیات رئیس ارزیابی مطابقت، مسؤلین اداره ملی حفاظت محیط زیست و نمایندگان شماری از تانک های تیل به ریاست خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد دایر گردید.

در این جلسه آقای صدیقی در مورد عوامل آلوده گی هوا بحث کرده و در مورد اقدامات عاجل مطابق به هدایت جلالتمآب رئیس جمهور در این عرصه گردید. نامبرده گفت تجار تیل مسؤل است، تا از فروش تیل بی کیفیت خود داری نماید، در غیر آن برخورد قانونی با ایشان صورت خواهد گرفت. معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد به لابراتوار های سیار وظیفه سپرد تا از تمامی تانک های تیل شهر کابل ارزیابی صورت گیرد. به گفته آقای صدیقی در یک طرح آماده شده در آینده های نزدیک از واردات تیل بی کیفیت در کشور جلوگیری میشود.

به همین اساس آقای احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی به تجار تیل کشور صدا زد تا در این بخش با ما همکاری نماید. موصوف گفت در این بخش جدی هستند و در صورت تخلف با اشخاص مسول رفتار قانونی صورت میگیرد.

در این مجلس شماری از مسولین تانک های تیل عوامل آلودگی آب و هوا را تنها تیل ندانسته بلکه مواد سوخت، زیاد بودن وسایط و بعضی عوامل دیگر اشاره نمودند که در آلوگی هوا تاثیر گذار میباشد

در اخیر جلسه تعهد شد تا با این معضله مشترکاً کار صورت گیرد و در مورد تیل نظارت جدی صورت گیرد.

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۲/۴ - ۱۷:۱۹
Background image

پیام اداره ملی ستندرد افغانستان به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹

اداره ملی ستندرد حلول ماه مبارك رمضان، بهار قرآن، ماه عبادت های عاشقانه و نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به تمامی ملت متدین افغانستان تبریك عرض میکند. خداوند به برکت این ماه پر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۷:۴۰
Background image

اداره ملی ستندرد در جریان قرنطین با رعایت تمامی توصیه ها صحی و بهداشتی فعالیت های خود را انجام میدهد.

پنجشنبه 
1399/28/حمل
اداره ملی ستندرد با توجه به تمامی راهنمایی ها و توصیه های بهداشتی سازمان جهانی صحت، وزارت صحت عامه کشور و حفظ ایمنی صحت کارمندان خود فعالیت های رسمی خود را ادامه. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱/۱ - ۰:۲۶
Background image

رهبری و کارمندان اداره ملی ستندرد حلول سال جدید 1399 خورشیدی را به همه ملت شریف، متدین و پر افتخار افغانستان از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارند.

از بارگاه ایزد متعال سال جدید را مملو از خوشی، سعادت، سلامتی و سربلندی هر یک از هموطنان عزیز ما همراه با صلح، آرمش، رفاه و ترقی برای میهن باستانی ما استدعا داریم. همچنان از کافه ملت. . .

BACK TO NEWS