کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مدیریت کیفیت TC2

Moasaq_admin
شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۸:۲۵
کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مدیریت کیفیت TC2

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مدیریت کیفیت (TC#2) به تاریخ 23/4/1399 پنچاه و نهمین جلسه خویش را تحت ریاست انجنیر حبیب الرحمن (رحمت) در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندرد ها و کود های ملی ساختمانی دایر نمود.
در این جلسه بالای مسوده ستندرد مدیریت دارایی، سیستم های مدیریت، الزامات (INSO-ISO-550001) کار صورت گرفته که این ستندرد الزامات مورد نیاز را برای ایجاد، اجرا، نگهداری و بهبود سیستم مدیریت دارایی مشخص مینماید. ستندرد متذکره میتواند توسط هر سازمان و یا اداراه به منظور مدیریت دارایی استفاده گردد و همچنان میتواند به منظور توانمند سازی سازمان و هم ردیف بودن و یکپارچگی سیستم مدیریت دارایی با الزامات سیستم مدیریت مرتبط طراحی شده است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۹:۴۹
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک دایر گردید

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک ( TC-17 ) هشتادو چهارمین جلسه خویش را تحت ریاست دوکتور عبدالمالک مالک به تاریخ 1399/04/30  در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۲۸
Background image

از گرامی داشت روز ملی بیرق در اداره ملی ستندرد تجلیل بعمل آمد.

اداره ملی ستندرد روز ملی بیرق را جشن گرفت

اداره ملی ستندرد در نشستی با حضور کارمندان خود ، روز پرچم ملی را جشن گرفت. در این نشست درباره اهمیت بیرق ملی بحث شد و این بیرق را به عنوان سمب. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۹:۶
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) دایر گردید.

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) جلسه 146 ام خویش را به تاریخ 1399/4/23 در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندردهای ملی و کودهای ساختمانی دایر نمود.
در اجندای کاری. . .

BACK TO NEWS

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مدیریت کیفیت TC2

The subscription service is currently unavailable. Please check again later.