موافقتنامه همکاری میان اداره ملی ستندرد و شرکت مشورتی فور کانر امضاء گردید.

Moasaq_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۱:۳۷
موافقتنامه همکاری میان اداره ملی ستندرد و شرکت مشورتی فور کانر امضاء گردید.

به تاریخ (9 سرطان) 1399 موافقتنامه همکاری میان اداره ملی ستندرد و شرکت مشورتی فور کانر از جانب خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد و سمیع رئیس شرکت فورکارنر در حضور داشت احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی، رئیس ستندرد ها و کود های ملی ساختمانی و سایر بخش های مربوطه امضاء گردید.

هدف این تفاهم نامه تدوین ستندرد های تحفظ حرارتی در ساختمان ها و همکاری در زمینه ایجاد اسناد و طرح های لازم میباشد، که بر اساس آن هر دو طرف  تلاش های خویش را در جهت گسترش، حل مشکلات و معضلات علمی - تخنیکی موضوع این تفاهم نامه و نیل به تدوین و تطبیق کود های ملی حفاظت حرارتی ساختمان ها مبذول داشته و از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهند ورزید.

این تفاهم نامه سرآغازیست برای ایجاد و تطبیق این امرکه قرار است در کود ملی تحفظ انرژی تجدید و به بخش تحفط حرارت توجه بیشتر صورت خواهد گرفت.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۹:۴۹
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک دایر گردید

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک ( TC-17 ) هشتادو چهارمین جلسه خویش را تحت ریاست دوکتور عبدالمالک مالک به تاریخ 1399/04/30  در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۲۸
Background image

از گرامی داشت روز ملی بیرق در اداره ملی ستندرد تجلیل بعمل آمد.

اداره ملی ستندرد روز ملی بیرق را جشن گرفت

اداره ملی ستندرد در نشستی با حضور کارمندان خود ، روز پرچم ملی را جشن گرفت. در این نشست درباره اهمیت بیرق ملی بحث شد و این بیرق را به عنوان سمب. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۹:۶
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) دایر گردید.

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) جلسه 146 ام خویش را به تاریخ 1399/4/23 در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندردهای ملی و کودهای ساختمانی دایر نمود.
در اجندای کاری. . .

BACK TO NEWS

موافقتنامه همکاری میان اداره ملی ستندرد و شرکت مشورتی فور کانر امضاء گردید.

The subscription service is currently unavailable. Please check again later.