قابل توجه تجار گرامی مواد نفتی!

Moasaq_admin
قابل توجه تجار گرامی مواد نفتی!

آلوده گی آب و هوا تهدید جدی برای شهروندان شهر کابل است و یکی از عوامل مهم این آلودگی استفاده از مواد نفتی بی کیفیت میباشد. به همین اساس اداره ملی ستندرد برای تمامی تجار توصیه مینماید؛ تا از ورود مواد نفتی بی کیفیت جداً خود داری نمایند.

رهبری اداره ملی ستندرد بر اساس فیصله شورای وزیران ا.ا.ا و با در نظر داشت صحت و سلامتی هموطنان عزیز متعهد است تا جهت حفاظت از مصئونیت محیط زیست در مقابل پدیده ها و چالش های که زندگی انسان را تهدید میکند مبارزه جدی نماید. رهبری اداره انسا مصمم است تا از ورود مواد نفتی بی کیفیت ( پطرول، دیزل و گاز مایع) که باعث آلودگی آب و هوا میگردد و بالای صحت شهروندان تأثیر منفی میگذارد، جلوگیری به عمل آورد.

اداره ملی ستندرد از تمامی تجار محترم صمیمانه تقاضا به عمل میآورد تا در این بخش توجه جدی نمودهو مطابق به پالیسی های این اداره ملی تجارت سالم نمایند. همچنان با افراد و اشخاص که تلاش دارند مواد نفتی بی کیفیت را وارد کشور نمایند برخورد قانونی و جدی صورت خواهد گرفت.

تجار محترم که میخواهند ستندرد های یاد شده را دریافت نمایند: به اداره ملی ستندرد مراجعه نمایند و یا هم با شماره های ذیل به تماس شوند.

0787086065

0748672161

آخرین اطلاعیه ها

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۳۰ - ۱۰:۴۹
Background image

قابل توجه تجار گرامی مواد نفتی!

آلوده گی آب و هوا تهدید جدی برای شهروندان شهر کابل است و یکی از عوامل مهم این آلودگی استفاده از مواد نفتی بی کیفیت میباشد. به همین اساس اداره ملی ستندرد برای تمامی تجار توصیه مینماید؛ . . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۱۴:۲۸
Background image

اطلاعیه در مورد صفحه فیسبوک اداره ملی ستندرد

هموطنان عزیز!

صفحه قبلی فیسبوک اداره ملی ستندرد به اثر مشکلات تخنیکی مسدود گردیده است. پس از این میتوانید، فعالیت ها و اخبار اداره ملی ستندرد را از طریق این صفحه دنبال کنید.

https:/ . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

قابل توجه تجار گرامی مواد نفتی!