جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری رئیس عمومی این اداره تدویر یافت.

Moasaq_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۴:۳۳
جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری رئیس عمومی این اداره تدویر یافت.

به تاریخ (25 عقرب) 1398 جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد با حضور داشت دوکتور محمد موسی عَلَمی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، معاونین، رؤسا و  آمرین بخش های مربوطه این اداره در تالار جلسات دایر گردید.

نخست رئیس عمومی اداره ملی ستندرد در مورد راپور دهی شش ماهه کارکرد های و فعالیت های اداره به شخص رئیس جمهور صحبت نموده گفت محمد اشرف غنی رئیس جمهور ج.ا.ا وعده حمایت و رسیده گی به مشکلات و کمبودی های اداره را نمود و همچنان تاکید به رشد و معیاری سازی تولیدات داخلی نمود و خواستار جدیت و دقت بیشتر در بخش های ترویج ستندرد ها و سرتفیکیشن شد.

به تعقیب آن خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد در مورد نقش اداره ملی ستندرد در بازار و اهمیت تثبیت کیفیت مواد نفتی صحبت نموده و کنترول کیفیت مواد نفتی را نیازمند همکاری های مختلف دانست.

آقای صدیقی تأکید نموده گفت این بار باید جایگاه خود را حفظ نمایم و تلاش نمایم تا از این آزمون ( کنترول تثبیت کیفیت مواد نفتی) موفقانه بدر آیم

سپس احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد در مورد پرانسیپ های اداری توصیه ها نموده و دقت و نظم در پیشبرد امورات و وظایف به وجه احسن آن مهم خواند و در مورد توافق وزارت مالیه با 8 میلیون افغانی برای تجهیزات لابراتواری خبر داده و در مورد بعضی از پروژه های مهم اداره در سال مالی پیش رو معلومات ارایه نمود.

در ادامه جلسه رؤسای و بعضی آمرین بخش های مربوطه به ترتیب در مورد فعالیت ها، طرح ها و مشکلات خویش صحبت نمودند که رئیس عمومی به بخش های مربوطه وظیفه سپرد تا به مشکلات رسیده گی های لازم صورت بگیرد.

گستره فعالیت های اداره ملی ستندرد وسیع بوده و وظایف مهم از جمله رشد و معیاری سازی تولیدات داخلی تثبیت کنترول کیفیت امتعه وارداتی و بخش سرتیفیکشن میباشد که کارهای بنیادی قابل توجه در این بخش ها صورت گرفته است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۹:۴۹
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک دایر گردید

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک ( TC-17 ) هشتادو چهارمین جلسه خویش را تحت ریاست دوکتور عبدالمالک مالک به تاریخ 1399/04/30  در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۲۸
Background image

از گرامی داشت روز ملی بیرق در اداره ملی ستندرد تجلیل بعمل آمد.

اداره ملی ستندرد روز ملی بیرق را جشن گرفت

اداره ملی ستندرد در نشستی با حضور کارمندان خود ، روز پرچم ملی را جشن گرفت. در این نشست درباره اهمیت بیرق ملی بحث شد و این بیرق را به عنوان سمب. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۹:۶
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) دایر گردید.

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) جلسه 146 ام خویش را به تاریخ 1399/4/23 در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندردهای ملی و کودهای ساختمانی دایر نمود.
در اجندای کاری. . .

BACK TO NEWS

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری رئیس عمومی این اداره تدویر یافت.

The subscription service is currently unavailable. Please check again later.