جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری رئیس عمومی این اداره تدویر یافت.

Moasaq_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۴:۳۳
جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری رئیس عمومی این اداره تدویر یافت.

به تاریخ (25 عقرب) 1398 جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد با حضور داشت دوکتور محمد موسی عَلَمی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، معاونین، رؤسا و  آمرین بخش های مربوطه این اداره در تالار جلسات دایر گردید.

نخست رئیس عمومی اداره ملی ستندرد در مورد راپور دهی شش ماهه کارکرد های و فعالیت های اداره به شخص رئیس جمهور صحبت نموده گفت محمد اشرف غنی رئیس جمهور ج.ا.ا وعده حمایت و رسیده گی به مشکلات و کمبودی های اداره را نمود و همچنان تاکید به رشد و معیاری سازی تولیدات داخلی نمود و خواستار جدیت و دقت بیشتر در بخش های ترویج ستندرد ها و سرتفیکیشن شد.

به تعقیب آن خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد در مورد نقش اداره ملی ستندرد در بازار و اهمیت تثبیت کیفیت مواد نفتی صحبت نموده و کنترول کیفیت مواد نفتی را نیازمند همکاری های مختلف دانست.

آقای صدیقی تأکید نموده گفت این بار باید جایگاه خود را حفظ نمایم و تلاش نمایم تا از این آزمون ( کنترول تثبیت کیفیت مواد نفتی) موفقانه بدر آیم

سپس احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد در مورد پرانسیپ های اداری توصیه ها نموده و دقت و نظم در پیشبرد امورات و وظایف به وجه احسن آن مهم خواند و در مورد توافق وزارت مالیه با 8 میلیون افغانی برای تجهیزات لابراتواری خبر داده و در مورد بعضی از پروژه های مهم اداره در سال مالی پیش رو معلومات ارایه نمود.

در ادامه جلسه رؤسای و بعضی آمرین بخش های مربوطه به ترتیب در مورد فعالیت ها، طرح ها و مشکلات خویش صحبت نمودند که رئیس عمومی به بخش های مربوطه وظیفه سپرد تا به مشکلات رسیده گی های لازم صورت بگیرد.

گستره فعالیت های اداره ملی ستندرد وسیع بوده و وظایف مهم از جمله رشد و معیاری سازی تولیدات داخلی تثبیت کنترول کیفیت امتعه وارداتی و بخش سرتیفیکشن میباشد که کارهای بنیادی قابل توجه در این بخش ها صورت گرفته است.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۲:۵۴
Background image

برنامه در ارتباط به کمپاین 16 روزه محو خشونت علیه زنان در اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

یکشنبه  1398/قوس/17 محفل در ارتباط به کمپاین محو خشونت علیه زنان که از طرف وزارت امور زنان قبلاً آغاز گردیده بود در اداره ملی ستندرد راه اندازی گردید. در محفل متذکره احسان الله جلالزی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۹:۳
Background image

ورکشاپ آموزشی یک روزه مربوط به جندر در اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

چهار شنبه 13/قوس/1398

ورکشاپ آموزشی یک روزه در ارتباط به جندر از طرف وزارت امور زنان در اداره ملی ستندرد راه اندازی گردید. در ورکشاپ ذکر شده که در مورد مسایل مختلف جندر بحث صورت گرفت،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۵:۸
Background image

تعیین و تثبیت نورم مصرف مواد سوخت برای اولین بار در ولایت فاریاب

به تاریخ (15 عقرب) 1398 حسب حکم مقام محترم ریاست عمومی اداره ملی ستندرد هیئت اعزامی با تیم تخنیکی جهت تعیین و تثبیت نورم مصرف مواد سوخت وسایط و ماشین آلات عازم ولایت فاریاب گردیدند.

در. . .

BACK TO NEWS