جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری رئیس عمومی این اداره تدویر یافت.

Moasaq_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۴:۳۳
جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری رئیس عمومی این اداره تدویر یافت.

به تاریخ (25 عقرب) 1398 جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد با حضور داشت دوکتور محمد موسی عَلَمی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، معاونین، رؤسا و  آمرین بخش های مربوطه این اداره در تالار جلسات دایر گردید.

نخست رئیس عمومی اداره ملی ستندرد در مورد راپور دهی شش ماهه کارکرد های و فعالیت های اداره به شخص رئیس جمهور صحبت نموده گفت محمد اشرف غنی رئیس جمهور ج.ا.ا وعده حمایت و رسیده گی به مشکلات و کمبودی های اداره را نمود و همچنان تاکید به رشد و معیاری سازی تولیدات داخلی نمود و خواستار جدیت و دقت بیشتر در بخش های ترویج ستندرد ها و سرتفیکیشن شد.

به تعقیب آن خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد در مورد نقش اداره ملی ستندرد در بازار و اهمیت تثبیت کیفیت مواد نفتی صحبت نموده و کنترول کیفیت مواد نفتی را نیازمند همکاری های مختلف دانست.

آقای صدیقی تأکید نموده گفت این بار باید جایگاه خود را حفظ نمایم و تلاش نمایم تا از این آزمون ( کنترول تثبیت کیفیت مواد نفتی) موفقانه بدر آیم

سپس احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد در مورد پرانسیپ های اداری توصیه ها نموده و دقت و نظم در پیشبرد امورات و وظایف به وجه احسن آن مهم خواند و در مورد توافق وزارت مالیه با 8 میلیون افغانی برای تجهیزات لابراتواری خبر داده و در مورد بعضی از پروژه های مهم اداره در سال مالی پیش رو معلومات ارایه نمود.

در ادامه جلسه رؤسای و بعضی آمرین بخش های مربوطه به ترتیب در مورد فعالیت ها، طرح ها و مشکلات خویش صحبت نمودند که رئیس عمومی به بخش های مربوطه وظیفه سپرد تا به مشکلات رسیده گی های لازم صورت بگیرد.

گستره فعالیت های اداره ملی ستندرد وسیع بوده و وظایف مهم از جمله رشد و معیاری سازی تولیدات داخلی تثبیت کنترول کیفیت امتعه وارداتی و بخش سرتیفیکشن میباشد که کارهای بنیادی قابل توجه در این بخش ها صورت گرفته است.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۵
Background image

به سلسله فعالسازی لابراتوار ها اینک لابراتوار ساختمانی حیرتان کشور نیز از سوی اداره ملی ستندرد افتتاح گردید.

اداره ملی ستندرد به تاریخ (۲۳ جدی) 1398 طی مراسمی لابراتوار مواد ساختمانی بندر حیرتان را افتتاح کرد. مراسم افتتاحیه با حضور داشت خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی أداره ملی ستندرد و هیئت. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵
Background image

اداره ملی ستندرد لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات افتتاح کرد.

اداره ملی ستندرد روز دوشنبه به تاریخ (9 جدی) 1398 لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات با حضور داشت هیئت رهبری اداره ملی ستندرد، مقام های محلی این ولایت، ادارت ذیربط و رسانه. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۰
Background image

طرح قانون مترولوژی به جلسه کمیته قوانین کابینه ارائه شد.

چهارشنبه (25جدی) 1398

جلسه کمیته قوانین کابینه که به روز یکشنبه تاریخ (22 جدی) 1398 به ریاست استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری و رئیس کمیته قوانین برگزار شد. که در جلسه متذکره. . .

BACK TO NEWS