جلسه مجازی به رهبری رئیس عمومی اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

Moasaq_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۶ - ۱۲:۴۹
جلسه مجازی به رهبری رئیس عمومی اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

۱۵/جوزا/۱۴۰۰

جلسه انلاین تحت مدیریت ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی اداره ملی ستندرد به طور انلاین دایر گردید که مسئولین و کارمندان بخش های مربوطه در آن اشتراک ورزیده بودند.

در نخست رییس پلان و پالیسی و سرپرست اداره گزارش فعالیت های یک هفته گذشته از بخش های مختلف اداره را ارایه نمود که از طرف آقای زیارمل تحت استماع قرار گرفت.

همچنان آقای زیارمل در مورد پروسه سرتفکیشن iso 17025 صحبت نمود که به گفته وی یک جلسه تخنیکی با وزارت صنعت و تجارت شکل گیرد تا با جزیات روی موضوع سرتفکیشن نظریات تبادله گردد، ایشان تصویت طرح قانون مترولوژی را برای همه مسولین انسا بخصوص بخش مترولوژی تبریک گفت و آنرا یک دستاورد مهم به اداره خواند. به گفته وی این قانون یک ساحه وسیع کاری را ایجاد خواهد نمود، تا گام به گام از ان باید استفاده گردد.

در ادامه جلسه مسئولین بخش های مربوطه در مورد امور کاری گزارش خویش را ارایه و از جانب آقای زیارمل جهت اجرای بهتر امور شان هدایات لازم داده شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۹ - ۱۵:۱۳
Background image

جلسه هئیت رهبری اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

شنبه

29/3/1400

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تحت ریاست ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی این اداره و با اشتراک مشاورین، رؤسا و مسئولین بخش های مربوطه دایر گردید.

در نخست آقای زیارمل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۴:۴۸
Background image

دیدار شماری از مسئولین بخش های مختلف اداره امور ریاست ج.ا.ا با رئیس عمومی اداره ملی ستندرد.

شماری از مسئولین بخش های مربوطه اداره امور که در رآس آنها سید مجیب الله توران معاون عرایض و شکایات، عبدالبشیر حکیمی معین مالی و اداری و آمرین بخش های مختلف این اداره با ذبیح الله زیارمل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۳:۲۶
Background image

دیدار رئیس اجرائیوی بانک اسلامی افغانستان با رئیس عمومی اداره ملی ستندرد.

سید موسی کلیم الفلاحی رئیس اجرائیوی بانک اسلامی افغانستان با همراهی آمر توسعه تجارت این بانک با ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی اداره ملی ستندرد دیدار کرد.

در دیدار یاد شده رئیس اجرائیوی. . .

BACK TO NEWS

جلسه مجازی به رهبری رئیس عمومی اداره ملی ستندرد تدویر یافت.