تجلیل از روز جهانی جوانان در اداره ملی ستندرد

admin_omid
دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۴ - ۱۰:۱۶
تجلیل از روز جهانی جوانان در اداره ملی ستندرد

به تاریخ (12 اسد) 1398 محفل شاندار در حضور داشت خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، مطیع الرحمن کریمی آمر هماهنگی برنامه های معینیت جوانان، رؤسا، کارمندان و مهمانان جهت تجلیل از روز جهانی جوانان در تالار کنفرانس اداره ملی ستندرد برگزار گردید.
محفل با تلاوت آیات از کلام الله مجید و پخش سرود ملی آغاز شد.

در نخست معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد از برگزاری چنین محفل  به ابتکار کمیته جوانان اداره ملی ستندرد ابراز خرسندی نموده گفت زیبایی و کارائی طبیعت در تفکیک هم است و ما همه در هر موقعیت که قرار داریم اعضای جامعه میباشیم و جامعه نیاز به همه ما دارد. آقای صدیقی اضافه نمود جوان سازی محسوس است، خصوصاً  در ادارات و حکومت و آنچه برای جوانان منحیث یک نیرو میتواند کمک بکند انگیزه است و ما در یک موقعیت هستیم که سیستم درست کار نمیکند و آنچه در جوانان قابل لمس است توانمندی فزیکی و مهارت ها با تکنالوژی عصر میباشد.

 آقای صدیقی افزود در گذشته پوتنشیل ها بسته نگهداشته شده بود اما خوشبختانه اکنون شخص رئیس جمهور و حکومت توجه ویژه به جوان محوری دارند و توقعات ما از بزرگان اینست تا به شکل ساده تجارب شان را به جوانان انتقال بدهند و در مجموع همبستگی جوانان و نوجوانان کمک میکند تا به نتیجه مطلوب برسیم و هیچ یک از اقشار جامعه مجزا از دیگری نمیتواند به نتیجه برسد. وی جوانان را به امروز و نوجوانان را برای فردای کشور مهم و حیاتی دانست.

متعاقباً مطیع الرحمن آمر همآهنگی برنامه های معینیت جوانان ضمن تشکری و ابراز قدر دانی از تجلیل روز جهانی جوانان در اداره ملی ستندرد در مورد مسؤلیت ها و اهمیت جوانان صحبت های همه جانبه نموده گفت این روز یک روز ملی و بین المللی میباشد که تقریبا در تمامی کشور های جهان از این روز تجلیل میشود و در هر جامعه جوانان هستند که قدم های آبادی و پیشرفت را برمیدارند آقای مطیع از کارهای قابل ملاحظه معینیت جوانان چون ساختن پالیسی ها و استراتیژی ها و توجه دولت به نسل جوان یاد کرده اضافه نمود ما میتوانیم با اهمیت دادن به قشر جوان در پهلوی بزرگان  قدم های تند تری جهت آبادی، ترقی و پیشرفت جامعه برداریم.

وی گفت مشارکت جوانان در برنامه های ملی و بین المللی و انگیزه دادن به آنها امید ها را به طرف یک آینده روشن برای مان هموار میسازد.

محفل با پخش ویدیو آماده شده در مورد کارکرد های بعضی جوانان اداره ملی ستندرد، اهدای تحایف و لوح سپاس جهت تشویق و سپاس از جوانان فعال اداره، قطع کردن کیک و سرودن اشعار توسط جوانان خاتمه یافت.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۱:۵۳
Background image

کنفرانس ملی تطبیق ستندرد های زعفران در شهر هرات برگزار گردید

کنفرانس ملی تطبیق ستندرد های زعفران بتاریخ ( 15 اسد) 1398 با اشتراک نماینده اداره ملی ستندرد، نمایندگان موسسات زراعتی، دهاقین، دست اندرکاران زعفران، رئیس اتحادیه ملی زعفران به همکاری. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۱:۶
Background image

برنامه دفاع دیپلوم محصلین پوهنتون پولی تخنیک در اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

به تاریخ (15 اسد) 1398 در حضور داشت محترم خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، پوهندوی انجینر عبدالغفور نورزاد رئیس پوهنحی تکنالوژی کیمیاوی پوهنتون پولی تخنیک، رؤسای اداره. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۴ - ۱۰:۴۳
Background image

برنامه آموزشی ارزیابی اجراآت کارکنان خدمات ملکی

به تاریخ (13 اسد) 1398 با حضور داشت احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد، ذبیح الله جامی کارشناس ریاست انکشاف مدیریت منابع بشری اداره خدمات ملکی، رؤسا و کارمندان اداره. . .

BACK TO NEWS