برنامه در ارتباط به کمپاین 16 روزه محو خشونت علیه زنان در اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

Moasaq_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۲:۵۴
برنامه در ارتباط به کمپاین 16 روزه محو خشونت علیه زنان در اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

یکشنبه  1398/قوس/17 محفل در ارتباط به کمپاین محو خشونت علیه زنان که از طرف وزارت امور زنان قبلاً آغاز گردیده بود در اداره ملی ستندرد راه اندازی گردید. در محفل متذکره احسان الله جلالزی معاون اداری و امور مالی، رؤسا و ده ها تن از کارمندان این اداره اشتراک داشتند.

در این محفل آقای احسان جلالزی در مورد حقوق زنان صحبت های همه جانبه نموده گفت زنان بخاطر بدست آوردن حقوق شان قبل از دیگران خودشان نقش مهم را بازی کرده میتوانند.

همچنان انوشه بارکزی رئیسه منابع بشری در مورد خشونت علیه زنان معلومات داده گفت سطح خشونت در کشور هنوز هم بلند است و بخاطر از بین بردن آن مردان و زنان هر دو مسؤلیت دارند.

به همین ترتیب چندین تن از اشتراک کننده گان نیز در مورد موضوع مورد بحث صحبت نمودند و در مورد بدست آوردن حقوق زنان و محو خشونت علیه زنان تمرکز کردند.

این کمپاین که به تاریخ چهارم ماه قوس سال جاری آغاز گردیده بود هدف آن محو خشونت علیه زنان میباشد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۵
Background image

به سلسله فعالسازی لابراتوار ها اینک لابراتوار ساختمانی حیرتان کشور نیز از سوی اداره ملی ستندرد افتتاح گردید.

اداره ملی ستندرد به تاریخ (۲۳ جدی) 1398 طی مراسمی لابراتوار مواد ساختمانی بندر حیرتان را افتتاح کرد. مراسم افتتاحیه با حضور داشت خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی أداره ملی ستندرد و هیئت. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵
Background image

اداره ملی ستندرد لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات افتتاح کرد.

اداره ملی ستندرد روز دوشنبه به تاریخ (9 جدی) 1398 لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات با حضور داشت هیئت رهبری اداره ملی ستندرد، مقام های محلی این ولایت، ادارت ذیربط و رسانه. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۰
Background image

طرح قانون مترولوژی به جلسه کمیته قوانین کابینه ارائه شد.

چهارشنبه (25جدی) 1398

جلسه کمیته قوانین کابینه که به روز یکشنبه تاریخ (22 جدی) 1398 به ریاست استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری و رئیس کمیته قوانین برگزار شد. که در جلسه متذکره. . .

BACK TO NEWS