برنامه آموزشی ارزیابی اجراآت کارکنان خدمات ملکی

admin_omid
دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۱۴ - ۱۰:۴۳
برنامه آموزشی ارزیابی اجراآت کارکنان خدمات ملکی

به تاریخ (13 اسد) 1398 با حضور داشت احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد، ذبیح الله جامی کارشناس ریاست انکشاف مدیریت منابع بشری اداره خدمات ملکی، رؤسا و کارمندان اداره ملی ستندرد برنامه آموزشی اجراآت کارکنان خدمات ملکی در تالار کنفرانس اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

در نخست احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد پیرامون موضوع صحبت های همه جانبه نموده گفت ارزیابی عملکرد یک مسئولیت مدیریتی است که ستندرد های شغلی را مشخص و تعیین می‌کند که آیا عملکرد کارکنان در حدود ستندرد های تعیین شده است یا خیر و به وسیله‌ی ارزیابی عملکرد تنبیه یا تشویق کارکنان را می‌توان مدیریت کرد.

آقای جلالزی افزود دلیل مطرح شدن ارزیابی اجراآت کارکنان  در ادارات دولتی اینست که سایکل از یک نقطه آغاز و به یک نقطه خاتمه یابد که مامور به مدیر، مدیر به آمر، و آمر به رئیس، ریئس به رئیس جمهور و رئیس جمهور به ملت جوابگو باید باشد. آقای جلالزی افزود ضعف و عدم قناعت از کار و یا کارائی کار از طریق ارزیابی اجراآت مشخص میشود و ارزیابی این نیست که مشکلات را پنهان بسازیم بل مشکلات را پیدا کنیم و در کل میتوان گفت ارزیابی اجراات کارکنان نتیجه مثبت را در ادارات به وجود آورده و باعث پیشرفت در کار میشود.

متعاقباً انوشه بارکزی رئیسه منابع بشری اداره ملی ستندرد معلومات عمومی پیرامون ارزیابی اجراآت کارکنان ارایه نموده گفت ارزیابی یک اصل در اداره میباشد و امروز میتوانیم خوشبختانه در مورد اینکه ارزیابی بخاطر چه صورت میگیرد، اگر ارزیابی نباشد چه نواقص به میان میاید و شرایط ارزیابی چیست توسط مدیریت منابع بشری اداره خدمات ملکی آگاه شویم. ارزیابی عملکرد می‌گوید که هر یک از کارکنان مسئولیت‌های کاری خود را با چه کیفیتی به انجام رسانیده اند و به کمک آن می‌توان عملکرد کارکنان را ارزیابی کرد و متناسب با آن، حقوق و مزایایی در نظر گرفت.

در ادامه ذبیح الله جامی پرزینتیشن خویش را که در برگیرنده معلومات عمومی، مبناء قانونی، اسناد، انواع ارزیابی اجراات، اهداف و شرایط ارزیابی اجراآت و مکلفیت های شاملین جلسه ارزیابی اجراآت بود به اشتراک کنندگان ارایه نمود.

در اخیر برنامه با پاسخ به سوالات اشتراک کننده گان پیرامون موضوع خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۴:۳۳
Background image

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری رئیس عمومی این اداره تدویر یافت.

به تاریخ (25 عقرب) 1398 جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد با حضور داشت دوکتور محمد موسی عَلَمی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، معاونین، رؤسا و  آمرین بخش های مربوطه این اداره در تالار جلسات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۰:۵
Background image

تسلیم دهی دوباره لابراتوار های مواد نفتی بندر حیرتان به اداره ملی ستندرد

به تاسی از حکم مقام ریاست جمهوری ا.ا و فیصله کمیسیون محترم اداره تدارکات ملی یک هیئت با صلاحیت اداره ملی ستندرد با ریاست معاون اداری و مالی، کارمندان و انجینیران بخش مواد نفتی این اداره. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۷
Background image

صلاحیت تثبیت کیفیت مواد نفتی به اداره ملی ستندرد واگذار گردید

به تاسی از حکم مقام ریاست جمهوری ا.ا و فیصله کمیسیون محترم اداره تدارکات ملی یک هیئت با صلاحیت اداره ملی ستندرد به ریاست معاون اداری و مالی، کارمندان و انجنیران بخش مواد نفتی این اداره. . .

BACK TO NEWS