اداره ملی ستندرد لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات افتتاح کرد.

Moasaq_admin
شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵
اداره ملی ستندرد لابراتوار مواد ساختمانی و PVC  را در ولایت هرات افتتاح کرد.

اداره ملی ستندرد روز دوشنبه به تاریخ (9 جدی) 1398 لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات با حضور داشت هیئت رهبری اداره ملی ستندرد، مقام های محلی این ولایت، ادارت ذیربط و رسانه ها رسماً افتتاح کرد.

در محفل که به همین منظور در آمریت ستندرد ولایت هرات راه اندازی شده بود، محترم خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، عبدالقیوم رحیمی والی ولایت هرات، داکتر احسان الله حیات رئیس ارزیابی مطابقت اداره انسا، بخش سکتور خصوصی، رؤسای ادارات ذیربط و رسانه های محلی و ملی در آن اشتراک ورزیده بودند.

معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد در مورد اهمیت لابراتوار های یاد شده، صحبت نموده گفت پروسه تدارک و فعال سازی لابراتوار های ساختمانی تکمیل گردیده و پس ازاین از ورود مواد ساختمانی بی کیفیت از طریق این ولایت به کشور جلوگیری به عمل خواهد آمد. همچنان وی خواهان همکاری نهاد های محلی این ولایت در زمینه شد.

عبدالقیوم رحیمی افتتاح لابراتوار های متذکره را یک دستآورد بزرک خوانده و از اداره ملی ستندرد ابراز سپاس و قدردانی نمود. آقای رحیمی وعده همکاری های لازم در عرصه تطبیق ستندرد ها و جلوگیری از ورد مواد بی کیفیت  در این ولایت را نمود.

در اخیر لابراتوار مواد ساختمانی و PVCهرات با قطع نوار افتتاح گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۲/۴ - ۱۷:۱۹
Background image

پیام اداره ملی ستندرد افغانستان به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹

اداره ملی ستندرد حلول ماه مبارك رمضان، بهار قرآن، ماه عبادت های عاشقانه و نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به تمامی ملت متدین افغانستان تبریك عرض میکند. خداوند به برکت این ماه پر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۷:۴۰
Background image

اداره ملی ستندرد در جریان قرنطین با رعایت تمامی توصیه ها صحی و بهداشتی فعالیت های خود را انجام میدهد.

پنجشنبه 
1399/28/حمل
اداره ملی ستندرد با توجه به تمامی راهنمایی ها و توصیه های بهداشتی سازمان جهانی صحت، وزارت صحت عامه کشور و حفظ ایمنی صحت کارمندان خود فعالیت های رسمی خود را ادامه. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱/۱ - ۰:۲۶
Background image

رهبری و کارمندان اداره ملی ستندرد حلول سال جدید 1399 خورشیدی را به همه ملت شریف، متدین و پر افتخار افغانستان از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارند.

از بارگاه ایزد متعال سال جدید را مملو از خوشی، سعادت، سلامتی و سربلندی هر یک از هموطنان عزیز ما همراه با صلح، آرمش، رفاه و ترقی برای میهن باستانی ما استدعا داریم. همچنان از کافه ملت. . .

BACK TO NEWS