اداره ملی ستندرد لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات افتتاح کرد.

Moasaq_admin
شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵
اداره ملی ستندرد لابراتوار مواد ساختمانی و PVC  را در ولایت هرات افتتاح کرد.

اداره ملی ستندرد روز دوشنبه به تاریخ (9 جدی) 1398 لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات با حضور داشت هیئت رهبری اداره ملی ستندرد، مقام های محلی این ولایت، ادارت ذیربط و رسانه ها رسماً افتتاح کرد.

در محفل که به همین منظور در آمریت ستندرد ولایت هرات راه اندازی شده بود، محترم خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، عبدالقیوم رحیمی والی ولایت هرات، داکتر احسان الله حیات رئیس ارزیابی مطابقت اداره انسا، بخش سکتور خصوصی، رؤسای ادارات ذیربط و رسانه های محلی و ملی در آن اشتراک ورزیده بودند.

معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد در مورد اهمیت لابراتوار های یاد شده، صحبت نموده گفت پروسه تدارک و فعال سازی لابراتوار های ساختمانی تکمیل گردیده و پس ازاین از ورود مواد ساختمانی بی کیفیت از طریق این ولایت به کشور جلوگیری به عمل خواهد آمد. همچنان وی خواهان همکاری نهاد های محلی این ولایت در زمینه شد.

عبدالقیوم رحیمی افتتاح لابراتوار های متذکره را یک دستآورد بزرک خوانده و از اداره ملی ستندرد ابراز سپاس و قدردانی نمود. آقای رحیمی وعده همکاری های لازم در عرصه تطبیق ستندرد ها و جلوگیری از ورد مواد بی کیفیت  در این ولایت را نمود.

در اخیر لابراتوار مواد ساختمانی و PVCهرات با قطع نوار افتتاح گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۲۸
Background image

از گرامی داشت روز ملی بیرق در اداره ملی ستندرد تجلیل بعمل آمد.

اداره ملی ستندرد روز ملی بیرق را جشن گرفت

اداره ملی ستندرد در نشستی با حضور کارمندان خود ، روز پرچم ملی را جشن گرفت. در این نشست درباره اهمیت بیرق ملی بحث شد و این بیرق را به عنوان سمب. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۹:۶
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) دایر گردید.

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) جلسه 146 ام خویش را به تاریخ 1399/4/23 در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندردهای ملی و کودهای ساختمانی دایر نمود.
در اجندای کاری. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۸:۲۵
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مدیریت کیفیت TC2

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مدیریت کیفیت (TC#2) به تاریخ 23/4/1399 پنچاه و نهمین جلسه خویش را تحت ریاست انجنیر حبیب الرحمن (رحمت) در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندرد ها و. . .

BACK TO NEWS

اداره ملی ستندرد لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات افتتاح کرد.

The subscription service is currently unavailable. Please check again later.