محترم مفتی محمد حامد به حیث سرپرست اداره ملی ستندرد تعیین گردید.

Moasaq_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۱
محترم مفتی محمد حامد به حیث سرپرست اداره ملی ستندرد تعیین گردید.

دوشنبه

۶/۱۰/۱۴۰۰

بر اساس حکم شماره(۵۷۵) مورخ ۱۵/۵/۱۴۴۳ رئیس الوزراء امارت اسلامی افغانستان مفتی محمد حامد از سوی مولوی محمود شاه رئیس کمیسون امنیتی و دفاعی به حیث سرپرست اداره ملی ستندرد تعیین گردید.

در جریان محفل که در اداره ملی ستندرد برگزار گردیده بود آقای حامد رسماً از سوی نماینده گان اداره امور به کارمندان این اداره معرفی گردید.

آقای حامد در جریان سخنرانی خود بر اصلاحات در بخش های کیفی تاکید نموده اظهار داشت؛ تمامی پروسه های مواد تولیداتی، صادراتی و وارداتی بر اساس نورم ها و ستندرد های مربوطه صورت خواهد گرفت. به گفته وی برای رقابت سالم تجار محیط مناسب در نظر گرفته خواهد شد.

مفتی محمد حامد جهت هرچه بهتر امورات از خداوند متعال توفیق نیک خواست و افزود به کمک خداوند ج در تمامی بخش های اداره اصلاحات لازم کیفی را به وجود خواهیم آورد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۳
Background image

قابل توجه تجار گرامی مواد نفتی (پطرول، دیزل و گاز مایع)!

آلوده گی آب و هوا تهدید جدی برای افراد یک جامعه به شمار میرود و یکی از عوامل مهم  آلوده گی استفاده از مواد نفتی بی کیفیت میباشد. به همین اساس اداره ملی ستندرد برای تمامی تجار توصیه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۹:۴۴
Background image

رئیس عمومی اداره ملی ستندرد و هیئت همراه از نحوه فعالیت های نمایندگی های ولایتی اداره انسا در هرات، فراه و نیمروز بازدید به عمل آوردند.

سه شنبه

21/جدی/ 1400

محترم مفتی محمد حامد رئیس عمومی اداره ملی ستندرد همراه با هیئت مسلکی و متخصص نحوه فعالیت ها نمایندگی های ولایتی انسا در هرات، فراه و نیمروز و همچنان چگونگی پروسه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۷
Background image

قرار است به هدف بهترسازی کنترول کیفیت در بنادر از ماشین آلات پیشرفته استفاده گردد.

از آنجائیکه کنترول کیفیت، بهبود صادرات و واردات و انکشاف صنایع داخلی از وظایف عمده اداره ملی ستندرد میباشد. به همین اساس محترم انجینر سید حسن تکل معاون تخنیکی این اداره و انجینران مسلکی. . .

BACK TO NEWS

محترم مفتی محمد حامد به حیث سرپرست اداره ملی ستندرد تعیین گردید.