جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

Moasaq_admin
شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۱۰:۲۳
جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

سه شنبه 1399/سنبله/11 جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی این اداره دایر گردید. در جلسه که به همین منظور در دفتر معاونیت تخنیکی دایر گردیده بود؛ رؤسا و آمرین بخش های مربوطه حضور به هم رسانیده و گزارش کارکرد ها و فعالیت های اخیر خود را به مجلس ارائه نمودند. معاون تخنیکی این اداره در رابطه به چگونگی اجراآت بهتر و به موقع صحبت های همه جانبه نموده گفت: ما متعهد هستیم تا مصمم تر از قبل وظایف خویش را به پیش ببریم وی افزود؛ رسانیدن اداره به جایگاه واقعی آن در کشور نیازمند تلاش های صادقانه و شبانه روزی همه بخش های اداره میباشد. در جلسه متذکره روی موضوعات مختلف از جمله بحث روی موضوع تجلیل از روز جهانی ستندرد، اسناد تقنینی اداره، تفاهم نامه با کشور عربستان سعودی، مشکلات پروژه انکشافی منظور شده سال 1399 و پروژه انکشافی سال 1400 بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در اخیر آقای صدیقی تأکید کرد تا بخش های مربوطه وظایف محوله شان را با دقت و جدیت کامل انجام دهند.

امضای تفاهمنامه دو جانبه میان اداره ملی ستندرد و وزارت دولت در امور شهدا و معلولین پنجشنبه 1399/سرطان/19 وزارت دولت در امور شهدا و معلولین در رابطه به سکتور معلولیت تفهمنامه همکاری دو جانبه با اداره ملی ستندرد را امضا کرد.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۱۰:۲۱
Background image

تفاهمنامه همکاری میان اداره ملی ستندرد و اتحادیه صادر کنندگان جلغوزه به امضأ رسید.

تفاهمنامه همکاری به منظور ایجاد و گسترش همکاری در راستای تطبیق، ترویج و توسعه ستندرد ملی جلغوزه، میان خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد و سخی الرحمن عابد رئیس اجرائیوی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۱۰:۲۳
Background image

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

سه شنبه 1399/سنبله/11 جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی این اداره دایر گردید. در جلسه که به همین منظور در دفتر معاونیت تخنیکی دایر گردیده بود؛. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۳ - ۸:۲۲
Background image

خوش آمد گویی مجدد کارمندان اداره ملی ستندرد برای معاون تخنیکی و رئیس مطابقت ارزیابی

مسؤلین و کارمندان اداره ملی ستندرد طی محفل با شکوه حضور مجدد محترم خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی و احسان الله حیات رئیس ارزیابی مطایقت اداره ملی ستندرد را به این اداره خوش آمدید گفته و. . .

BACK TO NEWS

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار گردید.