هیئت نظارتی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از اداره ملی ستندرد بازدید به عمل آورد.

Moasaq_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۶
هیئت نظارتی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از اداره ملی ستندرد بازدید به عمل آورد.

به تاریخ (14 حوت) 1398 هیئت از کمیسیون دسترسی به اطلاعات با آمریت آگاهی و ارتباط عامه اداره ملی ستندرد دیدار و گفتگو نمودند. هدف از این دیدار نظارت از روند تطبیق قانون دسترسی به اطلاعات، مشوره دهی و نظارت از چگونگی نشر اطلاعات از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی و نحوه در دسترس قرار دادن اطلاعات به متقاضیان بود.

هیئت متذکره فعالیت های این آمریت را در بخش اطلاع رسانی مخصوصاً وب سایت اداره را بررسی نموده و از کارکردهای اداره در بخش اطلاع رسانی ابراز قدر دانی و رضایت نمودند و یک سلسله پیشنهادات و مشوره ها را جهت بهتر نمودن روند نشر اطلاعات و غنی سازی ویب سایت ارائه نمودند و خواهان اضافه نمودن تمامی معلومات بخش های مختلف اداره با جزئیات کامل در ویب سایت گردیدند.

آمریت آگاهی و ارتباط عامه از فعالیت های کمیسیون ابراز سپاس نموده و مشوره های آنان را در قسمت اطلاع رسانی حیاتی خواند. و همچنان وعده سپردند که این اداره در قسمت دسترسی مردم به اطلاعات از هیچگونه سعی و تلاش دریغ نخواهد ورزید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۸:۳۶
Background image

معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد با نماینده مردم هرات در ولسی جرگه دیدار نمود.

به روز شنبه تاریخ (21 سرطان) 1399 احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد با الحاج غلام فاروق نظری نماینده مردم ولایت هرات در حضور داشت خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی این. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۱ - ۱۱:۳۷
Background image

موافقتنامه همکاری میان اداره ملی ستندرد و شرکت مشورتی فور کانر امضاء گردید.

به تاریخ (9 سرطان) 1399 موافقتنامه همکاری میان اداره ملی ستندرد و شرکت مشورتی فور کانر از جانب خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد و سمیع رئیس شرکت فورکارنر در حضور داشت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۵ - ۲۰:۱۶
Background image

کیفیت گاز وارداتی و مشکلات تجاران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پنجشنبه

(25 ثور) 1399

در مورد کیفیت گاز وارداتی در کشور و مشکلات تجار در بنادر بحث صورت گرفت در جلسه که به همین منظور در اداره ملی ستندرد دایر گردیده بود، خواجه جاوید صدیقی معاون. . .

BACK TO NEWS

هیئت نظارتی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از اداره ملی ستندرد بازدید به عمل آورد.

The subscription service is currently unavailable. Please check again later.