نشست مشترک میان اداره ملی ستندرد، سکتور خصوصی و سایر وزارت خانه ها و ادارات مربوطه تدویر یافت.

Moasaq_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۷ - ۱۰:۵۰
نشست مشترک میان اداره ملی ستندرد، سکتور خصوصی و سایر وزارت خانه ها و ادارات مربوطه تدویر یافت.

پنجشنبه/ 6 محرم/۱۴۴۴

نشست مشترک میان اداره ملی ستندرد، سکتور خصوصی و سایر نهادهای ذیربط تحت عنوان تسهیل در تجارت و سرمایه گذاری با در نظر داشت ستندرد های ملی دایر گردید. این نشست که در اداره ملی ستندرد برگزار گردیده بود، جناب الحاج ملا فیض الله تمیم رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، عبدالمؤمن منصور رئیس کمیسیون اقتصادی ریاست الوزرأ، معاونین این اداره، سرپرست اتاق های تجارت، نماینده گان وزارت خانه ها و ادارات مربوطه و ده ها تن تجار و سرمایه گذاران داخلی از نقاط مختلف کشور اشتراک ورزیده بودند.

در نخست رئیس عمومی اداره ملی ستندرد به مهمانان خوش آمدید گفته اضافه کرد از حضور شما عزیزان در اینجا خیلی خرسند شدم، الله تعالی شما را باعزت و سربلند داشته باشد و برای ما توفیق خدمت رسانی کامل را عنایت فرماید. یکی از اهداف اساسی ایجاد اداره ملی ستندرد جلوگیری از اجناس بی کیفیت تجارتی و هموار سازی زمینه بهتر برای سرمایه گذاری و تجارت به گونه که به منافع و مصالح نظام، مردم و تجار در نظر گرفته شود. موصوف علاوه کرد تجار و اداره انسا لازم و ملزوم همدیگر میباشند و مجلس امروز جهت درک کمبودی ها، مشکلات تجار و یافتن راه حل های مناسب برگزار گردیده است و خواهش ما از تجار گرامی اینست تا مشکلات مستند خویش و راه حل های حقیقی را با ما شریک سازند و همچنان ادارات مختلف امارت اسلامی که در نشست با ما حضور دارند تقاضا مینمایم تا مشکلات برادران تاجر ما که مربوط به آنها میشود با خود یاد داشت نمایند و برای حل آن مطابق به توان خویش راه و چاره مناسب را جستجو نمایند.

در ادامه روی چگونگی فراهم نمودن تسهیلات لازم در عرصه تجارت و سرمایه گذاری صحبت های مفصل صورت گرفت و تاجران ملی از برگزاری محفل یاد شده ابراز خرسندی نمودند.

مجلس با اتخاذ تصامیم جدی در زمینه فراهم شدن سهولت های لازم و عرضه خدمات با کیفیت در عرصه تجارت و سرمایه گذاری خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۷/۴ - ۹:۵۰
Background image

تثبیت کیفیت ماه اسد سال ۱۴۰۱

 

قرار راپور های واصله آمریت های ستندرد ولایات در برج اسد سال ۱۴۰۱جمعا به تعداد ۳۶۹۰ واگون و تانکر به وزن مجموعی (۱۲۸۳۹۹۴۷۰ )تن مواد نفتی، گاز مایع و مشتقات آن از طریق بنادر تورید و. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۷/۳ - ۱۱:۵۲
Background image

جلسه میان رهبری اداره ملی ستندرد و مقام ولایت کابل جهت همآهنگی پیرامون تطبیق ستندرد ASTM تدویر یافت

۱۴۴۴هـ . ق ۲۶ صفر المضفر

جلسه میان رهبری اداره ملی ستندرد و مقام ولایت کابل دایر گردید. در این جلسه محترم مفتی محمد حامد معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، محترم شیخ الحدیث مولوی ندا محمد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۱:۳۴
Background image

عرضه خدمات تثبیت نورم از سوی اداره ملی ستندرد برای ادارات و وزارت خانه های مختلف جهت سنجش میزان مصرف مواد سوخت وسایط آنها

۱۴۴۴هـ . ق ۲۴ صفر المضفر

مسئولین تثبیت نورم اداره ملی ستندرد میزان مصرف مواد سوخت ده ها عراده وسایط وزارتخانه ها و ادارات مختلف را تعین و تثبیت نمودند. مسئولین یاد شده بر اساس درخواست. . .

BACK TO NEWS

نشست مشترک میان اداره ملی ستندرد، سکتور خصوصی و سایر وزارت خانه ها و ادارات مربوطه تدویر یافت.