معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد با نماینده مردم هرات در ولسی جرگه دیدار نمود.

Moasaq_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۸:۳۶
معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد با نماینده مردم هرات در ولسی جرگه دیدار نمود.

به روز شنبه تاریخ (21 سرطان) 1399 احسان جلالزی معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد با الحاج غلام فاروق نظری نماینده مردم ولایت هرات در حضور داشت خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی این اداره دیدار و گفتگو نمودند.
هدف از این دیدار بحث و گفتگو در راستای بهبود فعالیت های اداره ملی ستندرد در ولایت هرات و ایجاد همکاری و همآهنگی هر چه بهتر جهت پیشبرد امورات به صورت بهتر آن در آن ولایت میباشد. معاون ادارای و امور مالی اداره ملی ستندرد ولایت هرات را یکی از ولایات باستانی و تاثیر گذار در عرصه اقتصاد کشور دانسته و روی همآهنگی و همکاری لازم ادارات محلی آن ولایت با اداره ملی ستندرد تآکید نمود. آقای نظری از فعالیت های و کارکرد های اداره ملی ستندرد در ولایت هرات ابراز امتنان نموده و جهت بهبود هر چه بهتر امورات این اداره در ولایت هرات وعده همکاری و همآهنگی های لازم را نمود و یک سلسله مشوره های لازم را ارئه نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۹:۴۹
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک دایر گردید

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک ( TC-17 ) هشتادو چهارمین جلسه خویش را تحت ریاست دوکتور عبدالمالک مالک به تاریخ 1399/04/30  در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۲۸
Background image

از گرامی داشت روز ملی بیرق در اداره ملی ستندرد تجلیل بعمل آمد.

اداره ملی ستندرد روز ملی بیرق را جشن گرفت

اداره ملی ستندرد در نشستی با حضور کارمندان خود ، روز پرچم ملی را جشن گرفت. در این نشست درباره اهمیت بیرق ملی بحث شد و این بیرق را به عنوان سمب. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۹:۶
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) دایر گردید.

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) جلسه 146 ام خویش را به تاریخ 1399/4/23 در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندردهای ملی و کودهای ساختمانی دایر نمود.
در اجندای کاری. . .

BACK TO NEWS

معاون اداری و امور مالی اداره ملی ستندرد با نماینده مردم هرات در ولسی جرگه دیدار نمود.

The subscription service is currently unavailable. Please check again later.