رهبری اداره ملی ستندرد همراه با شماری از ادارات ذیربط دولتی تانک های تیل شهر کابل را از نزدیک نظارت نمودند.

Moasaq_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۵
رهبری اداره ملی ستندرد همراه با شماری از ادارات ذیربط دولتی تانک های تیل شهر کابل را از نزدیک نظارت نمودند.

دوکتور محمد موسی عَلَمی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی این اداره، عزت الله صدیقی معین مسلکی اداره ملی حفاظت محیط زیست، معاون اداری ریاست تنظیم و نفت و گاز، معین خدمات شهری شاروالی کابل و عده از انجینیران مسلکی بخش مواد نفتی اداره انسا به هدف بررسی از کیفیت تیل به تاریخ ( 16 جدی)1398 از شماری تانک های تیل در شهر کابل از نزدیک دیدن نمودند.

مسؤلین این ادارات با همآهنگی مشترک کیفیت تیل شماری از تانک های تیل را مورد نظارت قرار دادند، که در نتیجه آن دو تانک تیل بخاطر فروش تیل بی کیفیت مسدود و مهر لاک گردیدند.

رهبری اداره ملی ستندرد در قسمت کیفیت تیل تأکید نموده و خاطر نشان ساختند که نظارت به شکل جدی ادامه خواهد داشت. معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد گفت تاجران تیل مسؤل هستند تا از وارد نمودن تیل بی کیفیت خود داری نمایند. نامبرده اضافه نمود آنها در این مورد جدی هستند و آنعده از تانک های تیل که بعد از بسته شدن دوباره تیل بی کیفیت را به فروش برسانند، جریمه نقدی گردیده و در صورت تخلف مجدد مطابق به قانون جزا مجازات خواهند شد. وی خطاب به تاجران نموده گفت در این بخش با ما همکاری نماید.

این مقامات در حال از تانک های تیل دیدار نمودند که در این اواخر شهروندان کابل از آلودگی هوا شکایت دارند که دولت نیز گام های جدی تر را در زمینه برداشته است.

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۵
Background image

به سلسله فعالسازی لابراتوار ها اینک لابراتوار ساختمانی حیرتان کشور نیز از سوی اداره ملی ستندرد افتتاح گردید.

اداره ملی ستندرد به تاریخ (۲۳ جدی) 1398 طی مراسمی لابراتوار مواد ساختمانی بندر حیرتان را افتتاح کرد. مراسم افتتاحیه با حضور داشت خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی أداره ملی ستندرد و هیئت. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵
Background image

اداره ملی ستندرد لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات افتتاح کرد.

اداره ملی ستندرد روز دوشنبه به تاریخ (9 جدی) 1398 لابراتوار مواد ساختمانی و PVC را در ولایت هرات با حضور داشت هیئت رهبری اداره ملی ستندرد، مقام های محلی این ولایت، ادارت ذیربط و رسانه. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۰
Background image

طرح قانون مترولوژی به جلسه کمیته قوانین کابینه ارائه شد.

چهارشنبه (25جدی) 1398

جلسه کمیته قوانین کابینه که به روز یکشنبه تاریخ (22 جدی) 1398 به ریاست استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری و رئیس کمیته قوانین برگزار شد. که در جلسه متذکره. . .

BACK TO NEWS