رهبری اداره ملی ستندرد همراه با شماری از ادارات ذیربط دولتی تانک های تیل شهر کابل را از نزدیک نظارت نمودند.

Moasaq_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۵
رهبری اداره ملی ستندرد همراه با شماری از ادارات ذیربط دولتی تانک های تیل شهر کابل را از نزدیک نظارت نمودند.

دوکتور محمد موسی عَلَمی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی این اداره، عزت الله صدیقی معین مسلکی اداره ملی حفاظت محیط زیست، معاون اداری ریاست تنظیم و نفت و گاز، معین خدمات شهری شاروالی کابل و عده از انجینیران مسلکی بخش مواد نفتی اداره انسا به هدف بررسی از کیفیت تیل به تاریخ ( 16 جدی)1398 از شماری تانک های تیل در شهر کابل از نزدیک دیدن نمودند.

مسؤلین این ادارات با همآهنگی مشترک کیفیت تیل شماری از تانک های تیل را مورد نظارت قرار دادند، که در نتیجه آن دو تانک تیل بخاطر فروش تیل بی کیفیت مسدود و مهر لاک گردیدند.

رهبری اداره ملی ستندرد در قسمت کیفیت تیل تأکید نموده و خاطر نشان ساختند که نظارت به شکل جدی ادامه خواهد داشت. معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد گفت تاجران تیل مسؤل هستند تا از وارد نمودن تیل بی کیفیت خود داری نمایند. نامبرده اضافه نمود آنها در این مورد جدی هستند و آنعده از تانک های تیل که بعد از بسته شدن دوباره تیل بی کیفیت را به فروش برسانند، جریمه نقدی گردیده و در صورت تخلف مجدد مطابق به قانون جزا مجازات خواهند شد. وی خطاب به تاجران نموده گفت در این بخش با ما همکاری نماید.

این مقامات در حال از تانک های تیل دیدار نمودند که در این اواخر شهروندان کابل از آلودگی هوا شکایت دارند که دولت نیز گام های جدی تر را در زمینه برداشته است.

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۲/۴ - ۱۷:۱۹
Background image

پیام اداره ملی ستندرد افغانستان به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹

اداره ملی ستندرد حلول ماه مبارك رمضان، بهار قرآن، ماه عبادت های عاشقانه و نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به تمامی ملت متدین افغانستان تبریك عرض میکند. خداوند به برکت این ماه پر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۷:۴۰
Background image

اداره ملی ستندرد در جریان قرنطین با رعایت تمامی توصیه ها صحی و بهداشتی فعالیت های خود را انجام میدهد.

پنجشنبه 
1399/28/حمل
اداره ملی ستندرد با توجه به تمامی راهنمایی ها و توصیه های بهداشتی سازمان جهانی صحت، وزارت صحت عامه کشور و حفظ ایمنی صحت کارمندان خود فعالیت های رسمی خود را ادامه. . .

جمعه ۱۳۹۹/۱/۱ - ۰:۲۶
Background image

رهبری و کارمندان اداره ملی ستندرد حلول سال جدید 1399 خورشیدی را به همه ملت شریف، متدین و پر افتخار افغانستان از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میدارند.

از بارگاه ایزد متعال سال جدید را مملو از خوشی، سعادت، سلامتی و سربلندی هر یک از هموطنان عزیز ما همراه با صلح، آرمش، رفاه و ترقی برای میهن باستانی ما استدعا داریم. همچنان از کافه ملت. . .

BACK TO NEWS