جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار شد.

Moasaq_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۸:۴۸
جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار شد.

6جدی/1399

جلسه هفته وار هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تحت ریاست عزیز احمدزی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد و با اشتراک معاونین، مشاورین، رؤسا و سایر کارمندان بخش های مربوطه تدویر یافت.

در نخست رئیس عمومی اداره ملی ستندرد در رابطه به کیفیت و تآثیر تطبیق ستندرد ها صحبت های همه جانبه نموده گفت مسئله کیفیت و ستندرد یکی از بحث های مهم و حیاتی به شمار میرود که تاثیر قابل ملاحظه ئی در زندگی مردم دارد بناً تمامی کارمندان اداره با توجه به وظیفه مهم و خطیر که به عهده دارند، در امورات کاری خویش دقت و جدیت کافی را به خرچ داده و به خصوص بخش ها تخنیکی در اجرای امورات شان به شکل مسلکی آن توجه مبذول دارند.

در ادامه رئیس پلان و پالیسی گزارش تحقق پلان ربع اخیر ریاست ها و آمریت های اداره را به شکل پرزنتیشن با ارئه آمار و ارقام واضح ساخت که بخش های مربوطه در مورد چگونگی اجرا و یا عدم اجرا امورات شان به صورت تفصیلی بحث و تبادل نظر نمودند.

در اخیر آقای احمدزی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش کارمندان بخش های مربوطه هدایات و توصیه های لازم را جهت بهبود امورات شان ابراز داشته و خواستار عملکرد سریع همه بخش ها در امورات کاری شان گردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۲:۱۳
Background image

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

4/دلو/1399

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به ریاست عزیز احمدزی رئیس عمومی این اداره و اشتراک معاونین، مشاورین، رؤسا و شماری از مسئولین بخش های مربوطه برگزار گردید.

در جریان جلسه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۹:۳۱
Background image

رهبری اداره ملی ستندرد در برنامه حسابدهی دولت به ملت گزارش سال مالی گذشته را ارائه نمودند.

چهارشنبه

1دلو/1399

رهبری اداره ملی ستندرد در جریان برنامه حساب دهی دولت به ملت در مرکز رسانه های حکومت در رابطه به فعالیت ها و امورات انجام شده سال مالی (1399) و پلان سال مالی 1400. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۴۵
Background image

جلسه شورای ملی کمیسیون اقتصادی در ارتباط به قانون مترولوژی تدویر یافت

به تاریخ (28 جدی)1399 نشستی در رابطه به قانون مترولوژی (اوزان و مقیاس) در مقر شورای ملی کمیسیون اقتصادی برگزار شد، در جلسه یاد شده مطیع الله ځلاند معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، نماینده. . .

BACK TO NEWS

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار شد.