جلسه به رهبری رئیس عمومی اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

Moasaq_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۸:۴۰
جلسه به رهبری رئیس عمومی اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

شنبه

20/جدی/1399

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به ریاست عزیز احمدزی رئیس عمومی این اداره دایر گردید. در این جلسه معاون اداری و امور مالی،مشاورین، رؤسا و شماری از مسؤلین بخش های مربوطه این اداره اشتراک ورزیده بودند.

در جلسه آقای احمدزی در رابطه به انسجام و همآهنگی در امورات تأکید نموده و به همین ترتیب در رابطه به اولویت های اداره بحث کرد. موصوف در مورد انجام امورات اداره به شکل بهتر، درک درست و پیگیری دقیق مکلفیت های کارمندان توصیه نمود. وی در رابطه به طرزالعمل تصدیق نامه ها (سرتیفکیشن) و میترلوژی و به همین ترتیب در مورد راهکار تطبیق و ترویج ستندرد ها صحبت و تبادل نظر نمود. در ادامه آقای احمدزی گزارش مسؤلین بخش های یاد شده را در مورد چگونگی پیشرفت کار آنها سمع نمود.

در جریان جلسه معاون اداری و امور مالی صحبت های همه جانبه نمود و مسؤلین بخش های مربوطه گزارش فعالیت ها هفته گذشته خویش را ارائه نمودند. به همین ترتیب اشتراک کنندگان توصیه ها و نظریات لازم را در مورد اجرای امورات هفته جاری شان به شکل بهتر آن از جانب هیئت رهبری دریافت کردند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۲:۱۳
Background image

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

4/دلو/1399

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به ریاست عزیز احمدزی رئیس عمومی این اداره و اشتراک معاونین، مشاورین، رؤسا و شماری از مسئولین بخش های مربوطه برگزار گردید.

در جریان جلسه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۹:۳۱
Background image

رهبری اداره ملی ستندرد در برنامه حسابدهی دولت به ملت گزارش سال مالی گذشته را ارائه نمودند.

چهارشنبه

1دلو/1399

رهبری اداره ملی ستندرد در جریان برنامه حساب دهی دولت به ملت در مرکز رسانه های حکومت در رابطه به فعالیت ها و امورات انجام شده سال مالی (1399) و پلان سال مالی 1400. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۴۵
Background image

جلسه شورای ملی کمیسیون اقتصادی در ارتباط به قانون مترولوژی تدویر یافت

به تاریخ (28 جدی)1399 نشستی در رابطه به قانون مترولوژی (اوزان و مقیاس) در مقر شورای ملی کمیسیون اقتصادی برگزار شد، در جلسه یاد شده مطیع الله ځلاند معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، نماینده. . .

BACK TO NEWS

جلسه به رهبری رئیس عمومی اداره ملی ستندرد تدویر یافت.