تعیین و تثبیت نورم مصرف مواد سوخت برای اولین بار در ولایت فاریاب

Moasaq_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۵:۸
تعیین و تثبیت نورم مصرف مواد سوخت برای اولین بار در ولایت فاریاب

به تاریخ (15 عقرب) 1398 حسب حکم مقام محترم ریاست عمومی اداره ملی ستندرد هیئت اعزامی با تیم تخنیکی جهت تعیین و تثبیت نورم مصرف مواد سوخت وسایط و ماشین آلات عازم ولایت فاریاب گردیدند.

در نخست هیئت متذکره جهت همآهنگی با نهاد های محلی با والی آن ولایت در حضور رسانه های محلی و ملی دیدار و گفتگو نمودند. هیئت متذکره در رابطه به وظایف و مسؤلیت های اداره ملی ستندرد به خصوص در مورد تثبیت نورم معلومات همه جانبه ارایه نمود. بالمقابل والی ولایت فاریاب محترم نقیب الله فایق از حضور آنها ابراز خرسندی نموده فرمودند جای بسیار مسرت است که برای اولین بار اداره ملی ستندرد هیأت تعیین و تثبیت نورم مصرف مواد سوخت و ماشین آلات را به ولایت فاریاب اعزام نمود و به تمام مسوولین هدایت داد تا در حصه تجربه و ترائی وسایط و ماشین آلات شان با هئیت متذکره همکاری همه جانبه نموده و اطمینان دهند.

هیئت اعزامی به صورت عموم به تعداد (128) نوع وسایط و ماشین آلات را تحت تجربه و ترائی قرار دادند که نتایج طور جداگانه درج فورمه ها گردید و در جلسه آینده کمیسیون مؤظف تثبیت نورم در مورد آنها تصمیم اتخاذ و بعداً به مراجع ذیربط رسماً گزارش خواهد شد.

نورم ها اساس کلیه سنجش ها در رشته های اقتصادی و تولید محسوب میگردد که از ضایعات و مصارف اضافی جلوگیری میکنند و هدف اساسی آن عبارت از تامین طرح ریزی، تصویب استعمال نورم ها و نورماتیف های علمی، تخنیکی، اقتصادی و اجتماعی به منظور تشکیل و بهره برداری معقول منابع میباشد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۹:۴۹
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک دایر گردید

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های کیمیاوی و پلاستیک ( TC-17 ) هشتادو چهارمین جلسه خویش را تحت ریاست دوکتور عبدالمالک مالک به تاریخ 1399/04/30  در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۲۸
Background image

از گرامی داشت روز ملی بیرق در اداره ملی ستندرد تجلیل بعمل آمد.

اداره ملی ستندرد روز ملی بیرق را جشن گرفت

اداره ملی ستندرد در نشستی با حضور کارمندان خود ، روز پرچم ملی را جشن گرفت. در این نشست درباره اهمیت بیرق ملی بحث شد و این بیرق را به عنوان سمب. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۹:۶
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) دایر گردید.

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) جلسه 146 ام خویش را به تاریخ 1399/4/23 در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندردهای ملی و کودهای ساختمانی دایر نمود.
در اجندای کاری. . .

BACK TO NEWS

تعیین و تثبیت نورم مصرف مواد سوخت برای اولین بار در ولایت فاریاب

The subscription service is currently unavailable. Please check again later.