برنامه آموزشی در رابطه به ستندرد ISO 17025 در اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

Moasaq_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۵ - ۹:۵۷
برنامه آموزشی در رابطه به ستندرد ISO 17025 در اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

به تاریخ (27 و28 عقرب) 1398 برنامه آموزشی در رابطه به ستندرد ISO 17025 به کمک مرکز تجارت جهانی (ITC) در تالار کنفرانس تخنیکی اداره ملی ستندرد راه اندازی گردید.

در برنامه متذکره علاوه از رؤسا و کارمندان تخنیکی اداره ملی ستندرد، نماینده گان از وزارت های صحت عامه، زراعت مالداری و آبیاری، ریاست انکشاف صادرات کشمش میوه جات خشک و سبزیجات همچنان نماینده گان بخش سکتور خصوصی از ولایات هرات و بلخ  و سایر نهاد های که در رابطه به تضمین کیفیت فعالیت دارند، اشتراک ورزیده بودند. در نخست برنامه با صحبت های مقدماتی توسط رؤسای ارزیابی مطابقت و تدوین ستندرد ها و کودهای ملی ساختمانی اداره آغاز گردید.

هدف از این برنامه آموزش مسائل مربوط به فعالیت لابراتوار ها، مدیریت سیستم  و عیار سازی لابراتوار، ارتقا ظرفیت کارمندان فنی بخش لابراتوار ها و ترویج ستندرد ISO 17025 بود. که این برنامه به مدت دو یوم ادامه داشت.

در حال حاضر ستندرد بین المللی ISO 17025  که در نتیجه تجربیات وسیع تهیه شده است که نیازمندی های عمومی برای آزمایشات و عیار سازی لابراتوار ها را مرفوع میسازد و این خود اثبات کننده اینست که آیا یک سیستم کیفیت را به کار گرفته است یا خیر؟ و این ستندرد از نظر فنی صلاحیت فراهم آوردن نتایج معتبر ‌را دارد.

این در حالیست که اداره ملی ستندرد نیز برنامه آموزشی را در مورد ستندرد ISO 17025 تدویر نموده بود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۳ - ۱۱:۲۸
Background image

از گرامی داشت روز ملی بیرق در اداره ملی ستندرد تجلیل بعمل آمد.

اداره ملی ستندرد روز ملی بیرق را جشن گرفت

اداره ملی ستندرد در نشستی با حضور کارمندان خود ، روز پرچم ملی را جشن گرفت. در این نشست درباره اهمیت بیرق ملی بحث شد و این بیرق را به عنوان سمب. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۹:۶
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) دایر گردید.

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مواد نفتی(TC#6) جلسه 146 ام خویش را به تاریخ 1399/4/23 در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندردهای ملی و کودهای ساختمانی دایر نمود.
در اجندای کاری. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۸:۲۵
Background image

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مدیریت کیفیت TC2

کمیته تخنیکی تدوین ستندرد های مدیریت کیفیت (TC#2) به تاریخ 23/4/1399 پنچاه و نهمین جلسه خویش را تحت ریاست انجنیر حبیب الرحمن (رحمت) در تالار کنفرانس های ریاست تدوین و ترویج ستندرد ها و. . .

BACK TO NEWS

برنامه آموزشی در رابطه به ستندرد ISO 17025 در اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

The subscription service is currently unavailable. Please check again later.