بررسی و نهائی سازی پنج طرزالعمل لابراتوار های اداره ملی ستندرد.

Moasaq_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۱۰:۲۹
بررسی و نهائی سازی پنج طرزالعمل لابراتوار های اداره ملی ستندرد.

۲۲/سرطان/۱۴۰۰

جلسه کمیته بحث و بررسی روی پنج طرزالعمل لابراتوار های اداره ملی ستندرد بر اساس فیصله شورای عالی ستندرد که قبلاً از سوی آن شورا محترم مورد تایید قرار گرفته بود، تدویر یافت. در جلسه یاد شده که در تالار جلسات اداره انسا دایر گردیده بود جناب ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی انسا، محترمه انجنیر ساناز سلیمی رئیسه ریاست عمومی تخنیکی، روسا، نمایندگان وزارت های مالیه، فواید عامه، شهرسازی و اراضی، اداره حفاظت محیط زیست، اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان و مسئولین بخش لابراتوارهای این اداره اشتراک ورزیده بودند.

در آغاز جناب زیارمل در رابطه به اهمیت فعال سازی لابراتوار ها در سکتور های مختلف صحبت نموده و گفت بر اساس اولویت های ده گانه این اداره تمامی لابراتوار ها باید فعال و مورد بهره برداری قرار گیرند، که هدف اساسی ما عرضه خدمات معیاری به اساس شیوه کاری واضح، طرزالعمل های مشخص در روشنائی قوانین میباشد.

در ادامه محترم زیارمل از همکاری ادارات مربوطه تشکری و قدردانی نموده افزود انسا امکانات، ظرفیت و نیروی انسانی در زمینه را دارا میباشد و نیاز مبرم به زیر ساخت های حقوقی با توجه به نیاز مستهلکین و بلند بردن سطح عواید دولت داریم. وی از آماده گی های لازم در زمینه فعال بودن لابراتوار های مترلوژی، مواد ساختمانی و نساجی و چرم اطمینان داد.

در جلسه متذکره روی غنی سازی طرزالعمل های کاری لابراتوار مرکزی مواد ساختمانی، تجهیزات برق و نساجی و طرزالعمل های فعالیت های عیار سازی و تایید وسایل اندازه گیری با در نظر داشت شرایط محیطی و ساحه کاری بحث های علمی و تخنیکی صورت گرفت و فیصله به عمل آمد تا در جلسه بعدی پس از گنجانیدن ملاحظات لازم به تفاهم کلی رسیده و نتایج آن مورد تایید همه قرار گیرد.

انسا در زمینه شیوه کاری خویش در ارتباط به تثبیت کیفیت اجناس و بلند بردن اعتبار اجناس و محصولات داخلی اقدامات عملی روی دست دارد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۴ - ۸:۴۸
Background image

رئیس عمومی اداره ملی ستندرد با رئیس اتاق صنایع ومعادن افغانستان دیدار کرد.

محترم انجنیر ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی اداره ملی ستندرد با محترم شیرباز کمین زاده رئیس اتاق صنایع و معادن افغانستان دیدار کرده و در این دیدار مسئولین بخش های مربوطه نیز اشتراک ورزیده. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۴ - ۸:۳۳
Background image

قرار است روند دیجیتل سازی امور اداره ملی ستندرد به گونه آزمایشی آغاز گردد.

 12 اسد 1400

نشستی میان اداره ملی ستندرد افغانستان و رهبری شرکت عملیاتی فانتوم در زمینه دیجیتل سازی امور اداره برگزار گردید. در این نشست محترم ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی اداره ملی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۱۴:۵۸
Background image

اولویت ها، دستآوردهای عمده و پلان های آینده اداره انسا طی کنفرانس مطبوعاتی با رسانه ها شریک ساخته شد.

۱۲ اسد/۱۴۰۰

محترم انجنیر ذبیح الله زیارمل رئیس عمومی اداره ملی ستندرد دیدگاه ها، برنامه ها و موفقیت ها اداره ملی ستندرد را طی کنفرانس مطبوعاتی مشترک با نماینده گان رسانه ها شریک ساخت.

. . .

BACK TO NEWS

بررسی و نهائی سازی پنج طرزالعمل لابراتوار های اداره ملی ستندرد.