اداره ملی ستندرد از روز ملی نیروهای امنیتی و دفاعی تجلیل به عمل آورد.

Moasaq_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۱
اداره ملی ستندرد از روز ملی نیروهای امنیتی و دفاعی تجلیل به عمل آورد.

یکشنبه

10/حوت/1399

اداره ملی ستندرد طی محفل از روز ملی نیروهای امنیتی و دفاعی تجلیل به عمل آورد. در این محفل عزیز احمدزی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، شماری از منسوبین و نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، معاونین و کارمندان این اداره اشتراک ورزیده بودند.

آقای احمدزی در جریان صحبت های خویش نیرو های امنیتی و دفاعی را تقدیر نمود و آنها را نه تنها محافظین خاک بلکه حافظ عزت و زندگی امن هر فرد یاد کرد. به گفته او نیرو های امنیتی و دفاعی تا آخرین توان از خاک و مردم دفاع نموده اند و حمایت از آنها مسولیت ماست.

در جریان این مراسم معاونین این اداره نیز صحبت نمودند و روحیه نیرو های امنیتی را ستایش کردند. در اخیر محفل از زحمات نیرو های امنیتی، قربانی ها و ایثار گری های آنها جهت تشویق و حمایت تقدیر به عمل آمد.

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۸:۲۸
Background image

جلسه کمیته تخنیکی موانع فراه راه تجارت تدویر یافت.

۲۲/حمل/۱۴۰۰

جلسه کمیته تخنیکی موانع فراه راه تجارت به ریاست همت الله وزیری رئیس ارزیابی مطابقت این اداره دایر گردید. در این نشست نماینده گان وزارت مالیه، زراعت و مالداری، تجارت و عدلیه. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۸:۴
Background image

معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد از نمایندگی این اداره در ولایت ننگرهار دیدار کرد.

19/حمل/ 1400

محترم مطیع الله ځلاند معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد در جریان سفر خود به ولایت ننگرهار از نمایندگی ولایتی این اداره دیدن کرد. موصوف در هنگام دیدار با کارمندان نمایندگی. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۳۰ - ۷:۵۳
Background image

جسله هفته وار هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تدویر یافت

۲۱ حمل ۱۴۰۰

جلسه هفته وار هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تحت ریاست رئیس عمومی اداره ملی ستندرد و با اشتراک معاونین اداره، مشاورین، روئسا و مسؤلین بخش های مختلف دایر گردید.

در این جلسه در. . .

BACK TO NEWS

اداره ملی ستندرد از روز ملی نیروهای امنیتی و دفاعی تجلیل به عمل آورد.