جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

Moasaq_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۳۰ - ۱۴:۴۴
جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

29 قوس/1399

جلسه هفته وار هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تحت ریاست عزیز احمدزی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد و اشتراک معاون اداری و امور مالی، مشاورین، رؤسا و شماری از کارمندان بخش های مربوطه دایر گردید.

در جلسه متذکره روی شماری از موضوعات مهم اداره بحث صورت گرفت. آقای احمد زی به گزارش فعالیت های یک هفته مسؤلین بخش های مختلف گوش فرا داده و راهنمائی های لازم را توصیه نمود.

به همین ترتیب در رابطه به پروژه های سال مالی آینده، تشکیل 1400، طرزالعمل مترولوژی و تصدیقنامه ها کیفی و نیز شماری از موضوعات مرتبط دیگر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در ادامه اشتراک کننده گان جلسه در رابطه به موارد و موضوعات ذکر شده نظریات خویش را ابراز داشتند و راهکار های بهتر را در مورد امورات و فعالیت های آینده خود ارائه نمودند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۲:۱۳
Background image

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

4/دلو/1399

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به ریاست عزیز احمدزی رئیس عمومی این اداره و اشتراک معاونین، مشاورین، رؤسا و شماری از مسئولین بخش های مربوطه برگزار گردید.

در جریان جلسه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۹:۳۱
Background image

رهبری اداره ملی ستندرد در برنامه حسابدهی دولت به ملت گزارش سال مالی گذشته را ارائه نمودند.

چهارشنبه

1دلو/1399

رهبری اداره ملی ستندرد در جریان برنامه حساب دهی دولت به ملت در مرکز رسانه های حکومت در رابطه به فعالیت ها و امورات انجام شده سال مالی (1399) و پلان سال مالی 1400. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۴۵
Background image

جلسه شورای ملی کمیسیون اقتصادی در ارتباط به قانون مترولوژی تدویر یافت

به تاریخ (28 جدی)1399 نشستی در رابطه به قانون مترولوژی (اوزان و مقیاس) در مقر شورای ملی کمیسیون اقتصادی برگزار شد، در جلسه یاد شده مطیع الله ځلاند معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، نماینده. . .

BACK TO NEWS

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد تدویر یافت.