جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

Moasaq_admin
شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۵ - ۱۰:۲۳
جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار گردید.

سه شنبه 1399/سنبله/11 جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری خواجه جاوید صدیقی معاون تخنیکی این اداره دایر گردید. در جلسه که به همین منظور در دفتر معاونیت تخنیکی دایر گردیده بود؛ رؤسا و آمرین بخش های مربوطه حضور به هم رسانیده و گزارش کارکرد ها و فعالیت های اخیر خود را به مجلس ارائه نمودند. معاون تخنیکی این اداره در رابطه به چگونگی اجراآت بهتر و به موقع صحبت های همه جانبه نموده گفت: ما متعهد هستیم تا مصمم تر از قبل وظایف خویش را به پیش ببریم وی افزود؛ رسانیدن اداره به جایگاه واقعی آن در کشور نیازمند تلاش های صادقانه و شبانه روزی همه بخش های اداره میباشد. در جلسه متذکره روی موضوعات مختلف از جمله بحث روی موضوع تجلیل از روز جهانی ستندرد، اسناد تقنینی اداره، تفاهم نامه با کشور عربستان سعودی، مشکلات پروژه انکشافی منظور شده سال 1399 و پروژه انکشافی سال 1400 بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در اخیر آقای صدیقی تأکید کرد تا بخش های مربوطه وظایف محوله شان را با دقت و جدیت کامل انجام دهند.

امضای تفاهمنامه دو جانبه میان اداره ملی ستندرد و وزارت دولت در امور شهدا و معلولین پنجشنبه 1399/سرطان/19 وزارت دولت در امور شهدا و معلولین در رابطه به سکتور معلولیت تفهمنامه همکاری دو جانبه با اداره ملی ستندرد را امضا کرد.

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۴:۴۶
Background image

طرح و ایجاد پلان عملی برای رشد و انکشاف جلغوزه از سوی اداره ملی ستندرد.

چهارشنبه

30/7/1399

جلسه به منظور رشد، تقویه و تجارت صنعت جلغوزه در کشور در دفتر کاری عزیز احمد زی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، با اشتراک یحیی خان ځدران رئیس عمومی اتحادیه جلغوزه،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۹:۴۰
Background image

جلسه شورای عالی ستندرد تدویر یافت.

جلسه شورای عالی ستندرد تدویر یافت.

دوشنبه

۲۸/میزان/۱۳۹۹

شورای عالی ستندرد تحت ریاست استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری و رئیس شورای عالی ستندرد با اشتراک عزیز احمد زی رئیس عمومی. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۱۴:۷
Background image

برنامه آموزشی در رابطه به حقوق زن در اداره ملی ستندرد تدویر یافت.

دوشنبه

۲۸/میزان/۱۳۹۹

برنامه آموزشی در رابطه به پلان عمل ملی افغانستان در مورد تطبیق ماده (۱۳۲۵) منشور شورای امنیت سازمان ملل متحد با اشتراک کارمندان طبقه ذکور و اناث اداره ملی ستندرد. . .

BACK TO NEWS

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد برگزار گردید.