برنامه آموزشی در رابطه به مترولوژی حقوقی

admin_omid
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۵ - ۹:۴۱
برنامه آموزشی در رابطه به مترولوژی حقوقی

به تاریخ (3 سرطان) 1398 برنامه آموزشی در رابطه به روش و میتود های تخنیکی جهت انکشاف قوانین و مقررات در بخش مترولوژی حقوقی با حضور داشت معاون تخنیکی اداره ملی ستندرد، ریاست ها و آمریت های مربوطه در مرکز آموزشی این اداره تدویر گردید.

برنامه متذکره با ارائه پرزینتیشن توسط دیپارتمنت مترولوژی به اشتراک کنندگان تقدیم شد که مورد استقبال اشتراک کنندگان قرار گرفت و به سوالات اشتراک کنندگان نیز پاسخ های قانع کننده داده شد.

مترولوژی حقوقی بخش از مترولوژی است که در آن نیازمندی قانونی، کنترول و ارزیابی وسایل اندازه گیری و فعالیت های مرتبط به آن، نظارت از وسایل، محصولات و فعالیت های مرتبط به آن جهت ردیابی وسایل اندازه گیری بر اساس مقررات و ستندرد های موجود با سیستم واحدات بین المللی (سیستم متریک) صورت میگیرد.

مترولوژي دانش است  كه در آسايش و رفاه جوامع امروزي نقش بسا مهم و حیاتی دارد به همین ملحوظ رهبری اداره ملی ستندرد توجه ویژه را به این بخش مبذول داشته اند.

این در حالیست که قبلاً دو تن از کارمندان اداره انسا از دیپارتمنت های مترولوژی و تدوین ستندرد های مدیریت کیفیت به ورکشاپ کشور های سارک پی تی بی (SAARC-PTB) در رابطه به روش و میتود های تخنیکی جهت انکشاف قوانین و مقررات در بخش مترولوژی حقوقی عازم کشور بوتان گردید بودند که ایشان دست آورد های خویش را برای اشتراک کننده گان ارایه نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۴:۳۳
Background image

جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد به رهبری رئیس عمومی این اداره تدویر یافت.

به تاریخ (25 عقرب) 1398 جلسه هیئت رهبری اداره ملی ستندرد با حضور داشت دوکتور محمد موسی عَلَمی رئیس عمومی اداره ملی ستندرد، معاونین، رؤسا و  آمرین بخش های مربوطه این اداره در تالار جلسات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۰:۵
Background image

تسلیم دهی دوباره لابراتوار های مواد نفتی بندر حیرتان به اداره ملی ستندرد

به تاسی از حکم مقام ریاست جمهوری ا.ا و فیصله کمیسیون محترم اداره تدارکات ملی یک هیئت با صلاحیت اداره ملی ستندرد با ریاست معاون اداری و مالی، کارمندان و انجینیران بخش مواد نفتی این اداره. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۵۷
Background image

صلاحیت تثبیت کیفیت مواد نفتی به اداره ملی ستندرد واگذار گردید

به تاسی از حکم مقام ریاست جمهوری ا.ا و فیصله کمیسیون محترم اداره تدارکات ملی یک هیئت با صلاحیت اداره ملی ستندرد به ریاست معاون اداری و مالی، کارمندان و انجنیران بخش مواد نفتی این اداره. . .

BACK TO NEWS